Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 82278b60ddef5debb6a4cb8474cfe48f V19 грудня в Парижі, Франція проходив міжнародний дистанційний конкурс дитячих малюнків «Діти проти війни…», в якому взяли участь учні Лозівської дитячої художньої школи Анжеліка Горгуновська та Валентина Уваренко, викладач Олена Парамєєва. За свої роботи учениці  отримали Золоті медалі з сертифікатами та дипломи «Лауреат I ступеню». До конкурсу запрошувались діти з різних країн світу. Малюнки учасників пропагувати майбутнє нашої планети без війни та насильства.

Для отримання нагород організатори конкурсу INTERNATIONAL ARTS COMPETITION запросили викладача та учнів - переможців взяти участь у фінальній виставці та церемонії  нагородження, яка відбудеться  в липні 2019 року у Ніці, Франція. Переможці отримають  Золоті медалі, кубки, пам’ятні дипломи та особливі іменні нагороди Французької республіки  "За особові заслуги в сфері освіти, культури і мистецтва" з сертифікатом.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ