Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

kmu infoЧерез загрозу розповсюдження коронавірусу з 6 квітня заборонено: виходити на вулицю без маски, збиратися групами більше 2-х осіб, гуляти в парках, на дитячих та спортивних майданчиках, виходити без документів, що засвідчують особу, перебувати на вулиці дітям до 14-ти років без супроводу дорослих, особам старше 60-ти років виходити з дому лише за нагальної потреби.

З 6 квітня скористатися правом проїзду в міському транспорті, за наявності довідки з місця роботи, можуть лише працівники підприємств, установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність міста та яким, згідно Постанови КМ України № 211(з внесеними змінами), дозволена робота у період карантину. Проїзд у маршрутних таксі міста здійснюватиметься в межах кількості місць для сидіння та за умови дотримання протиепідемічних заходів (дезінфекції транспортних заходів та наявності пов'язок).

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ