Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1630842Сьогодні, 19 квітня, керівники міста і району під час наради з правоохоронцями, в.о. старост, відповідальними за виборчі дільниці, наголосили на дотриманні законності та забезпеченні належного рівня охорони громадського порядку під час проведення другого туру виборів. Керівники правоохоронних органів, служби надзвичайних ситуацій, військового комісаріату доповіли, що підрозділи переведені на посилені варіанти несення служби й особовий склад готовий стати на захисті прав та законних інтересів громадян.

Міський голова Сергій Зеленський закликав усіх причетних до виборчого процесу діяти у рамках діючого законодавста, не допускати впливу на думку населення при виборі кандидату. Також підкреслив, що свій вибір він зробив на користь стабільності й розвитку держави. Акцентував увагу на недопущенні задіяння адмінресурсу під час проведення виборів.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ