Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

02Лозівський міський голова Сергій Зеленський, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють найщиріші слова співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Почесного громадянина міста Лозова Георгія Григоровича Неділька. Його життя обірвалося на 83-му році.

У пам’яті лозівчан Георгій Григорович назавжди запам’ятається енергійною, цілеспрямованою людиною, професіоналом, чиї добрі справи були направлені на розбудову та розвиток міста.

Народився Георгій Григоровчи у 19 червня 1936 року у селі Новоолександрівка Сахновщинського району. Відразу після служби в армії, свою трудову діяльність Георгій Григорович розпочав у колгоспі ім. Чкалова Сахновщинського району, трактористом.

З 1963 року, продовжив свій трудовий шлях на Орільському цукровому заводі, де працював зварювальником.

З 1967 року – інструктор Лозівського міського комітету партії.

З 1975 по 1988 року був першим заступником голови Лозівського міськвиконкому.

З 1988 по 1997 роки працював на посаді директора Лозівського сироробного заводу.

З 1973 по 1990 роки - депутат Лозівської міської ради.

Трудовий шлях завершив на посаді начальника відділу торгівлі та громадського харчування Лозівського ковальсько-мехінічного заводу.

В останню путь Георгія Григоровича проведуть 10 березня. Прощання відбувається у Свято-Смоленському храмі о 12.00 годині, поховають Георгія Григоровича на Центральному кладовищі у місті Лозова.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ