Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

E383F28C FAC5 497D B55B DCA1D86EBFC8Дорогі земляки!

Вітаю вас з Днем Конституції України та Днем молоді!

28 червня 1996 року Верховною Радою було прийнято об’єднавчий документ, що став базовим для існування нашої держави.

Саме Конституція стверджує базові цінності – рівність та єдність всіх без винятку громадян України. У ній міститься перелік норм та фундаментальних засад, які об’єднують український народ у єдину націю. Конституція є фундаментом державного розвитку України.

Попри довгу історію державотворення, Конституція України є доволі молодою, порівняно з іншими державами. Проте це не заважає їй бути однією з найкращих і найпрогресивніших. І дуже символічно, що День Конституції співпадає з Днем молоді – тому що українська молодь також є прогресивною, енергійною і сповненою сил для втілення в життя своїх ідей і амбітних планів.

Ми разом будуємо незалежну державу. Ми разом є творцями її історії. І саме в наших з вами руках – чи будуть реалізовані ті принципи, що несе в собі наш основний закон, чи стануть молоді покоління українців успішними і яскравими творцями завтрашнього дня України та Європи.

Бажаю всім нам впевненості у завтрашньому дні, усвідомлення захищеності прав, добра та злагоди!

Зі святом!

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ