19°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 62%

Вітер: 17.70 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

16 травня в приміщенні виконавчого комітету міської ради відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) та здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На комісії розглянуто заяви внутрішньо переміщених осіб, які надійшли до управління праці та соціального захисту населення міської ради, Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду, відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань щодо призначення соціальних виплат. Після детального розгляду та з’ясування всіх обставин, комісією прийнято рішення про призначення адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг – 67 особам, призначення пенсій – 25 особам, страхових виплат – 1 особі.

На засідання комісії також обговорювалося питання щодо подальшої планомірної роботи з організації роботи з внутрішньо переміщеними особами.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ