Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

vryatuy vid syritstva

     Банальна на перший погляд фраза про те, що чужих дітей не буває, містить у собі глибокий сенс. Кожна дитина має право на виховання у родині. Кожна дитина на Землі прагне бути разом з мамою і татом, отримувати любов, тепло, піклування, захист. Але не всім дітям пощастило народитись та виховуватись у сімʼї. На сьогодні багато дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебувають у державних закладах. Чому ці діти повинні залишатися нещасливими? Чи можуть вони мати батьків, як більшість дітей у нашій країні?

      Наразі, пріоритетом держави є влаштування таких дітей до сімейних форм виховання, як то усиновлення, опіка/піклування, прийомна сімʼя, дитячий будинок сімейного типу. Основною метою їх діяльності є забезпечення сімейного виховання дітей, які за певних життєвих обставин позбавлені можливості виховуватися у рідній родині, надання їм соціального захисту та захисту майнових, житлових прав, вирішення медичних та педагогічних проблем, психологічна підтримка дітей, тощо.

      Зі свого боку держава забезпечує підтримку сімей, до яких влаштовані діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Прийомні батьки та батьки-вихователі отримують від держави щомісячні кошти на утримання дитини та грошове забезпечення як винагороду за виховання. З 1 січня 2020 року державою збільшено виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у сімейних формах виховання. Розмір допомоги залежить від віку дитини та становить 2,5 неоподаткованих прожиткових мінімуми визначених законодавством для дітей певного віку, а для дітей з інвалідністю – 3,5 прожиткових мінімуми щомісяця. Грошове забезпечення батьків визначається у розмірі 1 прожиткового мінімуму для працездатної особи на кожну дитину.

      Взявши дитину, родина не залишається один на один зі складнощами. Всебічну допомогу батькам та дітям надають фахівці із соціальної роботи, спеціалісти служби у справах дітей, працівники поліції, управління праці та соціального захисту населення, закладів освіти та медики.

      Тому, якщо у вас є бажання та ресурс взяти дитину до своєї родини на виховання, звертайтесь за детальною інформацією до Лозівського міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді, який знаходиться у місті Лозова   за адресою: вул. Лозовського, буд. 10-а, 2 поверх, кабінети № 20, № 4 та за телефонами: 05745-515-11, 095-033-14-83.

      Дитина чекає на вас. Врятуйте її від сирітської долі!

 

Лозівський міський центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ