Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

951Про це інформує у своєму листі секретарь Міністерства закордонних справ України Андрій Заєць. 18 грудня 2019 року КМ  України прийнято постанову № 1056 "Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією. Згідно з положенням згаданої постанови, з 1 березня 2020 року скасовується можливість перетинання громадянами України державного кордону України з Російською Федерацією на підставі паспорта  громадянина України та свідоцтва про народження для дітей віком до 16 років. 

Вищевказані зміни імплементуються українською стороною у рамках удосконалення процедури прикордонного контролю громадян України під час виїзду з території України до Російської Федерації з метою запобігання випадків підробок паспорта громадянина України (у формі книжечки) та свідоцтва про народження з огляду на низький ступінь захисту вказаних документів.  При цьому на в'їзд в Україну з території РФ громадяни України мають право, як за документами дійсними для виїзду за кордон, так і за паспортом громадянина України та свідоцтвом про народження (для дітей до 16 років).  

Постанова Кабінету Міністрів "Про затвердження Порядку в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій"

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ