-9°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 77%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1

   12 березня 2018 року у Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулась зустріч учнів старших класів з фахівцем Лозівського міського ЦСССДМ та психологом ЛМРВ з питань пробації Діденко С.А. Профілактичний захід був направлений на запобігання негативних явищ в підлітковому середовищі. Спеціалісти ознайомили юнаків та дівчат з їх правами та обов’язками, детально розібрали поняття «адміністративна відповідальність», «кримінальна відповідальність неповнолітніх». Також продемонстровано відеоролик «Життя за решіткою».

Під час зустрічі учням було роз’яснено, що у кожної людини є права та обов’язки; що у певних випадках права можна припинити або обмежити; що найголовніший обов’язок кожної людини – дотримуватись чинного законодавства; зазначено до яких установ та організацій можна звернутися, коли твої права порушуються і багато інших цікавих питань.

 

3

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ