Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1

   12 березня 2018 року у Лозівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулась зустріч учнів старших класів з фахівцем Лозівського міського ЦСССДМ та психологом ЛМРВ з питань пробації Діденко С.А. Профілактичний захід був направлений на запобігання негативних явищ в підлітковому середовищі. Спеціалісти ознайомили юнаків та дівчат з їх правами та обов’язками, детально розібрали поняття «адміністративна відповідальність», «кримінальна відповідальність неповнолітніх». Також продемонстровано відеоролик «Життя за решіткою».

Під час зустрічі учням було роз’яснено, що у кожної людини є права та обов’язки; що у певних випадках права можна припинити або обмежити; що найголовніший обов’язок кожної людини – дотримуватись чинного законодавства; зазначено до яких установ та організацій можна звернутися, коли твої права порушуються і багато інших цікавих питань.

 

3

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ