Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

invalid5a23b97140e9cДорогі лозівчани!
Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день покликаний, щоб ми уважніше придивилися до тих, хто живе з нами поруч, і простягли руку тому, хто потребує нашої допомоги та уваги.

Своїми успіхами у спорті, науці, громадському житті лозівчани з фізичними обмеженнями постійно доводять, що завдяки силі духу і цілеспрямованості можна досягти таких висот, які й здоровій людині не завжди під силу. Разом з тим, як ніхто інший, ці люди потребують підтримки та заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба.
Я вдячний всім, хто опікується людьми з обмеженими можливостями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - це справжній вияв людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає цим вразливим, але в той же час, таким сильним людям, забувати про труднощі та зберігати радість життя, а їх серця наповнює теплотою і впевненістю у завтрашньому дні.
Бажаю міцності духу, оптимізму, здоров’я, миру, а всім нам - душевної щедрості та милосердя, які втілилися б у добрі справи.

З повагою,
Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ