19°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 62%

Вітер: 17.70 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Учасники АТО мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції органи соціального захисту населення Лозівської міської ради організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ.

   Реабілітаційні послуги надаються учасникам АТО в реабілітаційних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в установленому законодавством порядку укладено відповідний договір про надання реабілітаційних послуг.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію в реабілітаційній установі необхідно:

  • Звернутися до управління праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання;
  • Заповнити заяву встановленого зразку, до якої додати копії (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду):
  • посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  • документа, що підтверджує безпосередню участь до виконання завдань антитерористичної операції в районах їх проведення.
  •  
  • Телефон для довідок 5-16-50
Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ