Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 20190704 WA0001З 1 січня 2019 року в державній службі зайнятості України запроваджено інститут кар’єрного радника –перший етап модернізації та розвитку її як конкурентного провайдера послуг на ринку праці.

Це дозволить активізувати роботу державної служби зайнятості – від ініціювання модернізації обслуговування безробітних, роботодавців до розширення активних програм зайнятості населення; адаптувати навички та компетенції фахівців служби до вимог ринку праці; покращити надання послуг особам, які шукають роботу;і, як наслідок, змінить сприйняття бренду державної служби зайнятості у суспільстві.

Реалізовувати нову програму розвитку будуть кар’єрні радники та реєстратори – спеціалісти з працевлаштування, які оволоділи новимистандартами обслуговування громадян.

У цих спеціалістів різні функції і повноваження, але спільним є індивідуальний, гнучкий, не обтяжений зайвим формалізмом та непотрібними умовами,підхід до кожного клієнта. І реєстратор, і кар’єрний радник маютьнасамперед з’ясувати потреби клієнта, щоб рекомендувати йому саме індивідуальні послуги, безпосередньо пов’язані з працевлаштуванням.

Якщо клієнт після відвідування фахівця, що виконує функції реєстрації, зміг знайти собі нову роботу або вирішити питання, з яким він звернувся до центру зайнятості, то він і не потребує спілкування з кар’єрним радником.

Новим стандартам обслуговування мають навчитися всі спеціалісти державної служби зайнятості, керівники опановують нові функції нарівні з фахівцями.

Директор Лозівського МРЦЗ Олена Богимська, наприклад, особисто веде первинний прийом та здійснює реєстрацію громадян – не заради піару і, звичайно ж, не через брак кваліфікованих кадрів. Такий досвід дозволяє, з одного боку, подивитися на роботу очима підлеглих, зрозуміти труднощі, з якими вони стикаються щодня, оцінити рівень необхідних для реєстратора навичок і компетенцій, а з іншого – через безпосереднє спілкування максимально наблизитися до проблем клієнтів, встановити довірливий контакт і запропонувати вирішення.

Служба зайнятості змінює імідж, і дуже важливо показати суть цих змін нашим клієнтам, мотивувати їх до активного пошуку роботи, сформувати у них відповідальну позицію щодо власної кар’єри, віднайти баланс між їх пріоритетами і вимогами ринку праці.

Лозівський міськрайонний центр зайнятості репрезентує для жителів громади оновлену, сучасну та ефективну державну службу зайнятості. Наша команда професіоналівзакликає васобирати саме службу зайнятості як надійного партнера на ринку праці.

Ми працюємо, щоб працювали ви!

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ