Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1022» з 1 травня 2018 року виключено послугу з утримання будинків та прибудинкових територій з переліку послуг, на які держава надає громадянам субсидію та відшкодовує пільги.

   Відповідно до п.1,2 вищезазначеної постанови з 1 травня 2018 року надання субсидій та пільг населенню здійснюється на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та витрат на управління багатоквартирним будинком.

   Детальні роз’яснення з зазначених питань Ви можете отримати в управлінні соціального захисту населення міської ради за адресою: м. Лозова, м-н 4, буд. 73, або за тел.: 5-16-45, 5-16-46.

   Додатково роз’яснюємо, що відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі – Закон), управління багатоквартирного будинку здійснюється його співвласниками. За рішенням співвласників усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю або всі функції – об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (асоціації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку). ЖБК здійснює утримання будинку та прибудинкової території, а не управління багатоквартирним будинком.

   Враховуючи вищевикладене, рекомендуємо провести збори співвласників будинку, на яких прийняти рішення щодо визначення форми управління багатоквартирним будинком - реорганізації ЖБК в ОСББ або обрання управителя.

   Детальні роз’яснення та методичну допомогу з зазначених питань Ви можете отримати в управлінні житлово-комунального господарства та будівництва міської ради за адресою: м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1, 2-й під’їзд, каб. № 3, або за тел.: 2-20-15.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ