Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Шановні споживачі послуг!

       ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» повідомляє, що до нашого підприємства надійшов лист від КП «Харківводоканал» про те, що борг за спожиту воду перед КП «Харківводоканал» з 01.08.2017 року станом на 12.07.2019 року становить 3568197,86 грн. Загальний борг підприємства перед КП «Харківводоканал» складає 7203800,00 грн. Вирішити питання щодо погашення заборгованості ДП «Лозоваводосервіс» повинен до 31.08.2019 року. У разі непогашення заборгованості КП «Харківводоканал» буде розглянуто питання часткового обмеження надання послуг з водопостачання населенню м. Лозова та смт. Панютине.

    В свою чергу заборгованість населення за послуги з водопостачання та водовідведення перед ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» складає 20 486 186, 00 грн.

       У зв’язку з цим склалася критична ситуація з надання послуг з водопостачання та водовідведення населенню, яка може привести до постачання води за графіком у м. Лозова та смт. Панютине.

Переконливо просимо всіх боржників ТЕРМІНОВО сплатити за послуги з водопостачання та водовідведення!!!

 

1

2

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ