Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

   З квітня 2019 року розпочала дію програма USAID«Конкурентоспроможна економіка України» (далі - КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.

   КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтованона роботу в галузях ІТ-послуг та виробництвамеблів.

   Для отримання грантів необхідно в електронному вигляді подати заявку.Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.

   Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

   Кінцевий термін подачі заявок - 29 лютого 2020 року.

   Програма КЕУ надає гранти місцевим приватним підприємцям, неприбутковим та прибутковим неурядовим організаціям, асоціаціям бізнесу, стартапам, малим та середнім підприємствам.

   Звертаємо увагу, що державні установи, у тому числі організації з участю державного капіталу, не мають права на отримання зазначеного гранту.

   Програма КЕУ планує надати біля 40 грантів на загальну суму приблизно 80 000 000 грн. Очікується, що сума кожної грантової угоди буде від. 250 000 грн. до 40 000 000 грн., але кінцева сума залежатиме від заходівв рамках грантової угоди та кінцевих перемовин, отже, може бути нижчою або виходити за межі цього діапазону.

   Для ознайомлення з умовами проекту звертайтесь до Лозівськогоміськрайонного центру зайнятості за телефонами : (05745)2-54-08; 2-64-16

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ