8°C

Погода у Лозовій

Сонячно

Вологість: 69%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ВІДБОРУ ДО  ВАУЧЕРНОЇ ПРОГРАМИ – 2017

У Ваучерній програмі допомоги можуть взяти участь родини зі статусом внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які проживають у місті Лозова Харківської області, не беруть участі у Ваучерній програмі Червоного Хреста (ваучери супермаркету «РОСТ») та не планують переїзду в найближчі півроку.

Допомога призначена сім’ям в скрутному матеріальному становищі, які нездатні самостійно забезпечити свою життєдіяльність, тому кандидатами на участь у Ваучерній програмі можуть бути:

- родини з дітьми;

- сім’ї, в яких є люди з особливими потребами чи тяжкими захворюваннями;

- сім’ї з єдиним годувальником;

- люди похилого віку.

Родини, які залишили зону АТО в грудні 2016– у 2017 році, матимуть пріоритет.

Родини, постійним місцем проживання яких є звільнені території, можуть брати участь у відборі лише за наявності документів, що підтверджують зруйнування житла.

Відбір здійснюється в два етапи:

І. попереднє анкетування;

ІІ. глибинне опитування за місцем проживання родини.

Родини, якій пройдуть відбір, отримають першу допомогу в середині травня.

Для участі в попередньому анкетуванні обов’язково потрібно зареєструватися до 20 травня за телефоном: + 38 050 823 56 56 (Пн–Сб, 9.00 –18.00)

Місце й дату проведення анкетування ми повідомимо додатково за допомогою смс-розсилки.

Повідомте цю інформацію знайомим родинам ВПО, які можуть потребувати нашої допомоги!

Зверніть увагу!

Участь у опитуванні не гарантує отримання допомоги!

Родини, які повідомляють недостовірну інформацію, будуть виключені з програми!

Переконайтеся, що ми правильно записали Ваш контактний телефон!

Для довідки:

У 2017 році Ваучерна програма втретє працюватиме на території Харківщини. За попередні роки допомогою нашої програми скористалося близько 2 тисяч родин ВПО в області.

Проект «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» впроваджується ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» та  Diakonie Katastrophenhilfe за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини. У 2017 році наш проект, буде втретє працювати на території Харківської області. За попередні роки допомогою нашої програми скористалося близько 2 тисяч родин ВПО в області. Було проведено 36 зустрічей груп соціально-психологічної підтримки.

Суть допомоги полягає в тому, що найбільш вразливі родини з числа ВПО, відібрані в процесі двоетапного вивчення їхніх потреб, впродовж п’яти місяців отримують фінансову допомогу Ваучерної програми.  Серед критеріїв вразливості, які впливають на відбір, – наявність у родині дітей, людей із особливими потребами, вагітних, людей похилого віку, щомісячний бюджет родини тощо.

Другим важливим компонентом нашої допомоги є проведення груп соціально-психологічної підтримки, де люди в дружній атмосфері, по-перше, набувають важливих навичок подолання стресу, виховання дітей без насильства, ведення бюджету, здорового способу життя, ефективної комунікації, а по-друге, знаходять коло спілкування та підтримки. Новою цьогорічною ініціативою є проведення груп як для дорослих, так і для дітей (молодшого віку та підлітків).

У 2017 році в Харківській області учасниками Ваучерної програми стануть 600 родин, а кількість зустрічей груп соціально-психологічної підтримки сягне щонайменше 62.

Діяльність проекту сприятиме родинам у складних життєвих обставинах стати на ноги, а  також зробить свій внесок у подолання напруги, що може виникати в громадах, які приймають родини внутрішньо переміщених осіб.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ