3°C

Погода у Лозовій

Мінлива хмарність

Вологість: 65%

Вітер: 17.70 km/h

Важливе повідомлення
Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради попереджує про адміністративну відповідальність за спалювання опалого листя та іншого сміття на території населеного пункту (ст. 152 КУпАП)

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

В квітні 2017 року відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» буде розпочата виплата щорічної разової грошової допомоги до 5-го травня, зокрема, учасникам бойових дій в розмірі 1 200 грн.

З метою своєчасного отримання допомоги управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради просить учасників бойових дій з числа учасників АТО, які демобілізовані та  перебувають на військовому обліку в Лозівському військкоматі терміново звернутися до військкомату за адресою: м. Лозова, вул. Павлоградська, 54, з паспортом, посвідченням учасника бойових дій, військовим квитком та номером особового рахунку.

Телефон для довідок 5-16-37

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ