Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Шановні суб’єкти малого та середнього підприємництва! На виконання соціальних гарантій у період карантину урядом України внесені відповідні зміни до Закону України «Про зайнятість населення».

Так, до закону додано окрему статтю 47-1 щодо особливостей надання допомоги по частковому безробіттю на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню короновірусної хвороби (СОVID-19).

Допомога по частковому безробіттю надається центром зайнятості застрахованим особам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), передбачених карантином, за зверненням роботодавця для її виплати працівникам.

Допомога по частковому безробіттю не надається у разі наявності у роботодавця заборгованості з виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, яка виникла протягом п’яти років, що передують року зупинення діяльності.

За більш детальною інформацією звертайтеся до консультанта роботодавця:

Лозівський міськрайонний центр зайнятості, Севастопольський бульвар 14а, кабінет № 9

Телефон  (05745) 2-54-08

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ