9°C

Погода у Лозовій

Дощ

Вологість: 83%

Вітер: 35.40 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Повідомлення Головного управління державної міграційної служби щодо припинення прийому заяв на оформлення паспортів громадянина України  у формі книжечки!

 

Відповідно до листа Головного управління державної міграційної служби України в Харківській області від 15.06.2017 №  03/1-13413 щодо виконання доручення Державної міграційної служби України від 15.06.2017 про організацію роботи територіальних органів та підрозділів ДМСУ з оформлення та видачі документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України повідомляємо, що з 16.06.2017 року територіальними підрозділами державної міграційної служби припинено прийом заяв на оформлення паспортів громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки).

Територіальні підрозділи Головного управління державної міграційної служби України в Харківській області наразі взаємодіють з центрами надання адміністративних послуг регіону лише в частині надання адміністративної послуги з вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки) при досягненні відповідного віку.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ