Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

14 березня 2019 року об 11 годині в кабінеті № 5 виконавчого комітету Лозівської міської ради відбудеться публічне представлення головними розпорядниками коштів інформації про виконання бюджету за 2018 рік. А саме:

        - Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області: забезпечення ефективної діяльності у сфері житлово-комунального господарства та будівництва, виконання наданих законодавством повноважень у сфері житлово-комунального господарства та будівництва.

         - Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області: забезпечення ефективної діяльності у сфері освіти, молоді та спорту, виконання наданих законодавством повноважень у сфері освіти, молоді та спорту.

        - Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області: забезпечення ефективної діяльності у сфері соціального захисту міста, виконання наданих законодавством повноважень у сфері соціального захисту міста.

     - Комунальний заклад охорони здоров'я "Лозівське територіальне медичне об'єднання" Лозівської міської ради Харківської області: забезпечення надання медичної допомоги та збереження здоров’я населення.

         - Відділ культури Лозівської міської ради Харківської області: забезпечення ефективної діяльності у сфері культури, інформування і задоволення творчих потреб інтересів громадян, їх естетичне виховання, розвиток та збагачення духовного потенціалу.

         - Служба у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області: забезпечення ефективної діяльності у сфері соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, виконання наданих законодавством повноважень у сфері соціального захисту дітей.

        - Виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області: забезпечення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування міста, виконання наданих законодавством повноважень.

  

         - Фінансове управління Лозівської міської ради Харківської області: забезпечення виконання функцій і завдань у сфері організації, координації та управління бюджетним процесом, виконання повноважень в частині міжбюджетних трансфертів.

       Інформація розпорядників бюджетних коштів про виконання бюджету за 2018 рік розміщена на офіційному веб-сайті Лозівської міської ради в розділі «Публічні фінанси», а також на власних веб-сайтах розпорядників.

          

         До участі у публічному представленні головними розпорядниками коштів інформації про виконання бюджету за 2018 рік запрошуються засоби масової інформації, громадські організації та інші (за згодою).

        

Начальник

фінансового управління                                                            Т.С.Мосенцева

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ