Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Щомісяця безробітні Лозівського району за направленням центру зайнятості безкоштовно навчаються новим професіям.

Професійне навчання здійснюється у навчальних закладах нашого та інших регіонів, у тому числі центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Такі центри є в 11 областях: Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській та Херсонській.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – один з найбільших і найкращих, тут навчають більш ніж 30 професіям, які затребувані на ринку праці.

Центр пропонує дорослому населенню короткотермінові курси, підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за більш ніж 30 професіями в галузях металообробки та машинобудування, обслуговування техніки і обладнання, будівництва, легкої промисловості, обслуговування громадян, інформаційних технологій та комунікацій, громадського харчування, сільського та лісового господарства.

Якщо у вас немає освіти, ваша професія не користується попитом у роботодавців, або ви хочете змінити сферу діяльності, фахівці з профорієнтації допоможуть визначитися з вибором, враховуючи ваші бажання,  можливості та потреби ринку праці.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, як сучасний навчальний заклад, має цілу низку переваг:

  • -навчання без вікових обмежень, вступних іспитів і ЗНО;
  • -формування груп протягом календарного року,
  • -стислі терміни;
  • -надсучасна матеріально-технічна база.

Послуги з навчання і проживання в гуртожитку для клієнтів служби зайнятості – безкоштовні!

 

З детальним переліком професій, навчальними планами, орієнтовним графіком формування груп ви можете ознайомитися на офіційному сайті ХЦПТО за посиланням: http://osvita.khcz.gov.ua/ або безпосередньо у фахівців з профорієнтації Лозівського міськрайонного центру зайнятості.

Долучайтеся до навчання, отримуйте професію, змінюйте життя на краще!

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ