30°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 21%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Відповідно до рішення міської ради «Про визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території м. Лозова Харківської області» від 27.04.2017 року № 598, за результатами проведеного конкурсу Комунальне підприємство «Лозоваводоканал» Лозівської міської ради Харківської області визначено виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів на території м. Лозова.

На виконання вимог п. 3 Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року № 1070, просимо власників житлових будинків, земельних ділянок, квартир, у яких відсутня система централізованого водовідведення, а рідкі побутові відходи зберігаються у вигрібних ямах, укласти договір на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів з виконавцем – КП «Лозоваводоканал».

З повагою УЖКГБ Лозівської міської ради

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ