Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

    Одним із найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців працевлаштовувати безробітних на нові робочі місця є компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

    Компенсація ЄСВ передбачена статтями 26 і 27 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядком компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

    У загальних рисах — це відшкодування фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою ЄСВ.

   Отримати таку компенсацію може роботодавець, що працевлаштував на нове робоче місце громадянина, який недостатньо конкурентоспроможний на ринку праці та якому надано статус безробітного.

   Право на компенсацію також мають роботодавці, які є суб’єктами малого підприємництва та які працевлаштували безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості.

    Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

За більш детальною інформацією звертайтеся до консультанта роботодавця за телефоном: (05745)2-54-08 або безпосередньо до Лозівського міськрайонного центру зайнятості за адресою:

Севастопольський бульвар, 14а, кабінет № 9.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ