Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

З метою привернення особливої уваги до питань влаштування на виховання в сім’ї громадян України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, служба у справах дітей Лозівської міської ради повідомляє наступне.

Право дитини на сім’ю закріплено на міжнародному та національному законодавчому рівні, зокрема Конвенцією ООН про права дитини, Конституцією України, Сімейним Кодексом України тощо.

Відповідно до положень Конвенції ООН про права дитини держава зобов’язана забезпечити дитині такий захист і таке піклування, які необхідні для її благополуччя, беручи до уваги права й обов’язки її батьків, опікунів чи інших осіб, які відповідають за неї за законом, і з цією метою вживає всіх відповідних законодавчих та адміністративних заходів.

В Україні 30 вересня –  відбудеться День усиновлення (Указ Президента України від 27.11.2008 № 1088/2008), шляхом проведення якого  вкотре буде звернено увагу на проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення їхніх прав та найкращих інтересів, вжиття заходів для популяризації усиновлення та інших сімейних форм виховання.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ