Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

   У 2018 році триває видача теплих кредитів. У державному бюджеті на 2018 рік передбачено 400 млн. грн. на компенсацію по «теплим» кредитам, у т.ч. 190 млн. грн. – для ОСББ.

   Урядова програма передбачає відшкодування з державного бюджету 40% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. в розрахунку на одну квартиру) для ОСББ/ЖБК, як юридичних осіб, для впровадження загальнобудинкових заходів з енергозбереження.

   Якщо в складі ОСББ є родини - отримувачі субсидії, таке ОСББ отримує відшкодування у середньозваженому розмірі від 40% до 70% - залежно від кількості квартир - субсидіантів.

   Уповноваженими на видачу "теплих"  кредитів в рамках програми є 4 державні банки: ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк.

   З переліком енергоефективного обладнання/матеріалів, на які надається державна компенсація, можна ознайомитись за наступним посиланням:

   Перелік енергоефективного обладнання та/або матеріалів, на придбання якого буде здійснюватися відшкодування частини суми кредиту (орієнтовний).

   Детальні роз’яснення щодо участі в Урядовій програмі з енергоефективності можна отримати в Call-центрі Держенергоефективності за тел.: (044) 296-71-60, 292-32-57 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

   Консультацію щодо впровадження енергоефективних заходів можна отримати за телефоном безкоштовної «гарячої» лінії: 0-800-210-611 за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» спільно з Держенергоефективності та КМДА.

   Для участі у програмі та отримання відшкодування необхідно здійснити наступні кроки:

  1.    Особа або ОСББ приймає рішення про впровадження енергоефективних заходів, звертається до уповноваженого банку та надає необхідний пакет документів для отримання кредиту на придбання енергоефективного обладнання чи матеріалів (перелік документів визначається банком).
  2.    Отримує кредитні кошти.
  3.    Надає банку рахунки фактури, акти виконаних робіт, тощо. Таким чином, позичальник має підтвердити цільове використання кредитних коштів.

   Якщо позичальник – субсидіант, то обов’язковим є подання копій документів (повідомлень або довідок тощо), що підтверджують призначення фізичній особі субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

  1.    Банк щомісячно формує та подає до Держенергоефективності реєстри позичальників, які мають право на отримання відшкодування.
  2.    Протягом 5 днів Держенергоефективності перераховує відповідні кошти на банківські рахунки для їх подальшого перерахування позичальникам.

   Загалом процес відшкодування займає  до 2 місяців.

   З умовами надання «теплих» кредитів банками – партнерами Урядової програми можна ознайомитись перейшовши за посиланнями:

https://privatbank.ua/news/privatbank-ustanovil-maksimal-nuju-stavku-tep...

http://www.oschadbank.ua/ua/private/loans/oschad_home/

http://www.oschadbank.ua/ua/business/loans/osbb/

http://www.ukrgasbank.com/small_bussiness/credit/osbb/

   Крім Урядової програми державної підтримки ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів затверджені та діють регіональні програми відшкодування частини суми або відсотків за кредитами ОСББ/ЖБК.

   Рішенням Харківської обласної ради від 29.10.2015 року № 1333/VI затверджено обласну Програму стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів Харківської області до впровадження енергоефективних технологій на 2016 – 2020 роки. Метою програми є стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів до впровадження енергоефективних технологій шляхом здійснення відшкодування з обласного бюджету 20% суми кредиту, залученого ОСББ/ЖБК на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів. 14.04.2016 на сесії обласної ради було затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію Програми для ОСББ/ЖБК. Контакти відповідальних осіб:

   Козаченко Олена Владиславівна – Департамент ЖКГ Харківської ОДА

Тел.: (057) 705-21-52

   Рішенням Лозівської міської ради від 22.12.2016 року № 485 затверджена Програма стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Лозова Харківської області до ефективного використання енергетичних ресурсів на 2017-2020 роки. Програмою передбачено відшкодування частини кредиту, що надається ОСББ на запровадження заходів з енергозбереження, у розмірі 30% від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 20 тис. грн. за одним кредитним договором. Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів бюджету м. Лозова. З фінансовою установою Харківське ГРУ ПАТ КБ «ПриватБанк», що є уповноваженою установою в реалізації програми, укладено договір про взаємодію на відшкодування за Програмою частини суми кредитів ОСББ на запровадження заходів з енергозбереження.

   Інформацію, щодо умов пільгового кредитування ОСББ/ЖБК банками – учасниками Програми державної підтримки ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів можна переглянути на Офіційному сайті Лозівської міської ради в рубриці «Довідкова інформація» – «Об’єднання громадян» – «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» перейшовши за посиланнями:

«Програма «Теплий» кредит у ПриватБанку для ОСББ/ЖБК»

Кредитна програма для ОСББ та ЖБК від Ощадбанку «Ощадний дім»

або звернувшись безпосередньо до відділення обраного Вами банку.

   Додаткову інформацію щодо діючих пільгових програм кредитування ОСББ/ЖБК Ви також можете отримати за тел. 2-20-15 – відділ реформування та юридичного супроводу УЖКГБ міської ради. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ