Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

водаРівень розрахунків населенням за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення

             Рівень сплати населенням за послуги з водопостачання та водовідведення станом на 26 лютого 2018 року (відносно нарахувань абонентам, які не користуються субсидіями та загальної суми оплати населенням отриманої ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго») складає 54%.

            Навіть відносно нарахувань попереднього місяця недоплачено споживачами близько 683,6 тис. грн., невраховуючи погашення заборгованості населення за попередні періоди, яка станом на 01.02.2018 року становила 1850,4 тис. грн. Дебіторська заборгованість населення постійно збільшується. В тому числі й за останній місяць вона збільшилась на 325,4 тис. грн.

            В наслідок такого рівня сплат населенням за спожиті послуги,  ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» не має можливості своєчасно розрахуватися за покупну воду та електроенергію, своєчасно придбати всі необхідні для усунення аварійних ситуацій матеріали.

            З метою уникнення даної ситуації ми вимушені вживати жорсткі заходи до неплатників та боржників ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» за спожиті ними послуги.

            У багатоповерховому секторі міста Лозова працює спеціалізована бригада ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго», яка виконує роботи по відключенню боржників від послуг з централізованого водовідведення за допомогою запірного пристрою  «СНОР 2008». Цей пристрій надає змогу закрити каналізацію окремої квартири боржника у багатоповерховому будинку, тому відключення боржника від каналізації ніяким чином не вплине на користування централізованою каналізацією його сусідами – сумлінними платниками. При цьому, фахівцям нашого підприємства при відключенні боржника, навіть не потрібен доступ до його квартири.

            Роботи з обмеження приймання стічних вод боржників, виконуються у всіх багатоповерхових будинках міста, але, в першу чергу, відпрацьовуються будинки з найнижчим рівнем сплат. При цьому, відновлення надання послуг з централізованого водовідведення, можливо буде лише після повного погашення заборгованості та оплати робіт з підключення та відключення, вартість яких станом на 26.02.2018 року складає 730,41 грн.

            Доводимо до Вашого відома, що в період з 26.02.2018р. по 16.03.2018р. будуть здійснюватись роботи з відключення від системи централізованого водовідведення абонентам – боржникам, мешкаючим в наступних будинках:

  • м-н 4, буд. 29, 30, 31, 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
  • м-н 2, буд. 15; 38; 54
  • м-н 3, буд. 6; 10.

            Також щоденно в приватному секторі нашого міста проводяться роботи з відключення боржників від системи централізованого водопостачання спецбригадой нашого підприємства.

У графіку відключення боржників від централізованого водопостачання на період з 26.02.2018р. по 16.03.2018р. включені наступні вулиці:

- м. Лозова, вул. Котляревського, вул. Гвардійська, вул. Б. Хмельницького, вул. Василя Яремчука, вул. 9 Травня, вул. Благовіщенська, вул. Вишнева, вул. Заруднівська;

- смт. Панютине.

            Переконливо рекомендуємо всім мешканцям, у яких обліковується заборгованість перед ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» погасити її та не доводити ситуацію до стану відключення від послуг та за найближчі дні оплатити поточні рахунки       

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ