30°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 21%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Рівень оплати населенням за послуги з водопостачання та водовідведення станом на 30 ЧЕРВНЯ 2017 року склав 33,95 %. Сума недоплати складає 1 млн. 668 тис. грн..

З метою забезпечення своєчасності розрахунків від споживачів наших послуг нині у багатоквартирних будинках міста працює спеціалізована бригада підприємства, що здійснює відключення боржників від централізованої каналізації за допомогою запірного пристрою «CHOP 2008». Цей пристрій дозоляє відключити каналізацію окремої квартири-боржника і жодним чином не впливає на функціонування загальних каналізаційних стояків. При чому, для відключення квартири від централізованої каналізації, фахівцям не потрібен навіть доступ до квартири боржника. Роботи з обмеження прийому стічних вод абонентів-божників виконуватимуться по всій території міста, але в першу чергу в житлових будинках з низьким рівнем оплат. При цьому відновлення надання послуги буде можливим лише після повного погашення заборгованості і оплати робіт по підключенню та підключенню, вартість яких складає 494,06 грн.

У приватному секторі міста Лозова, смт. Панютине, с. Домаха, с. Катеринівка щоденно проводяться роботи з відключення боржників від централізованого водопостачання спецбригадою КП «Лозоваводоканал».

Шановні споживачі КП «Лозоваводоканал»!

ЯКЩО ВИ МАЄТЕ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ З ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ НЕГАЙНО СПЛАТІТЬ ЇЇ ТА НЕ ДОВОДЬТЕ СИТУАЦІЮ ДО ВІДКЛЮЧЕННЯ ВІД ПОСЛУГ!

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ