Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

5 грудня 2018 року в м. Києві відбувся Форум місцевого самоврядування, за результатами якого Прем‘єр-міністр України Гройсман В.Б. поставив органам місцевого самоврядування завдання щодо забезпечення формування та реалізації нової регіональної політики. Так, серед поставлених завдань є  питання щодо запровадження в усіх регіонах програми співпраці та реалізації бізнес-проектів у сфері малого та середнього бізнесу «Будуй своє», а також вжити заходів для поліпшення підприємницького клімату, які реалізуються АТ «Ощадбанк».

Ощадбанк займає почесне місце в топ 10 найбільш стійких банків України з потужними активами. Ощадбанк отримав довіру вкладників, а також громадян країни, які зверталися у банк для отримання кредиту на будь-які потреби.

Кредити Ощадбанку України відомі своїми вигідними умовами для клієнтів. Це і найнижчі річні відсоткові ставки, що фіксуються на весь період користування кредитними коштами, і програми лояльності для надійних та постійних клієнтів. А також широкий спектр кредитів на будь-які потреби.

Кредитна програма підтримки підприємництва «Будуй своє» від Ощадбанку пропонує кошти для придбання сировини, товарів, оплати послуг, пов'язаних з виробництвом продукції чи веденням торгівельної діяльності, інших поточних потреб, а також  кредити на придбання нових та б/в транспортних засобів, а також необхідного  обладнання.

Детальну інформацію про програму «Будуй своє» можно отримати за посиланням buduysvoe.com

За довідками звертатися : м. Лозова вул. Богданівська, 22а, тел. (05745)2-20-54, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В рамках забезпечення енергоефектиновності та впровадження енергозберігаючих заходів, Лозівська міська об’єднана територіальна громада пропонує населенню (у тому числі ОСББ/ЖБК) скористатися «Теплим кредитом» від Ощадбанку.

Рішенням Лозівської міської ради від 22.12.2016 року № 485 затверджена Програма стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Лозова Харківської області до ефективного використання енергетичних ресурсів на 2017-2020 роки. Програмою передбачено відшкодування частини кредиту, що надається ОСББ на запровадження заходів з енергозбереження, у розмірі 30% від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 20 тис. грн. за одним кредитним договором. Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів бюджету м. Лозова.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ