Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

З метою стимулювання до створення нових робочих місць та підвищення  рівня зайнятості безробітного населення Лозівський міськрайонний центр зайнятості здійснює компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску протягом року. Компенсація єдиного соціального внеску здійснюється у разі створення нових робочих місць на підприємствах, які здійснюють свою діяльність  у пріоритетних видах економічної діяльності або працевлаштовують особу, яка має право на додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Обов’язковою умовою для права користування зазначеною компенсаційною виплатою є прийняття на новостворене робоче місце особи, яка мала статус безробітного та працевлаштована за сприянням Служби зайнятості.

На сьогодні, зазначеною програмою з початку року скористалися правом на здійснення компенсації єдиного соціального внеску 9 роботодавців, якими було працевлаштовано 23 безробітні особи: 10 осіб у пріоритетні види економічної діяльності та 13 осіб, які відносяться до соціально незахищених  категорій громадян. За додатковою інформацією звертатись до Лозівського міськрайонного центру зайнятості каб. № 9 (м. Лозова, вул.. Севастопольський бульвар 14-а).

Запрошуємо до співпраці! Чекаємо на Вас!

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ