8°C

Погода у Лозовій

Сонячно

Вологість: 69%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Здоров’я  громадян – найважливіша цінність суспільства, а формувати культуру здоров’я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров’я потрібно дітям з раннього віку, щоб знання, вміння та навички перейшли у звичні, необхідні потреби. Тому твердження: «Здоров’я дитини – багатство країни» не потребує доказів.

Організація літнього дитячого оздоровлення та відпочинку дітей – це одна з передумов збереження здоров’я підростаючого покоління, реальна можливість змістовно і з користю провести літні канікули для більшості дітей шкільного віку.

Основні засади державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей визначає Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Першочерговим завданням міської влади є створення та забезпечення сприятливих умов для якісного оздоровлення і змістовного літнього відпочинку дітей та учнівської молоді.  Лозівська міська рада та її виконавчий комітет докладає максимум зусиль для організації літньої оздоровчої  кампанії у поточному році.

 2017 року  заплановано охопити оздоровчими послугами  6100 дітей –

98,4 %  до загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років (6196 осіб), з них дітей соціально незахищених категорій 3927 осіб, що складає 93,9 %  до загальної кількості дітей визначених категорій (4181 особа).

Послугами оздоровлення (не менше 21 дня) планується охопити               1400 дітей, у тому числі 1000 дітей соціально незахищених категорій.

Для вирішення цього завдання з міського бюджету виділено 795,5 тис. грн., у  тому числі:

- на закупівлю путівок до заміських закладів оздоровлення та відпочинку для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки – 400,0 тис. грн.,

- на функціонування пришкільних закладів відпочинку – 395,5 тис. грн.;

також планується залучити 6817,0 тис. грн. позабюджетних коштів (кошти підприємств, установ, організацій, батьків тощо).

Управління освіти, молоді та спорту міської ради звертається  до всіх причетних та небайдужих з проханням взяти активну участь у проведенні літньої оздоровчої кампанії 2017 року. Просимо вас відшукати можливості для позитивного вирішення питання щодо охоплення оздоровленням якомога більшої кількості дітей працівників ваших підприємств та членів профспілок. 

Великий педагог В. Сухомлинський писав: «Турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя. Від бадьорості дітей залежить їхнє здорове життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили…». 

               

Дякую за співпрацю та взаєморозуміння, з повагою

 

Начальник Управління освіти, молоді

та спорту міської ради, заступник голови

Лозівської міської Координаційної ради

з питань організації  оздоровлення

та відпочинку  дітей                                                                В.М. Урванцева

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ