Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

     За  традицією в лютому-березні проводитиметься двомісячник з укладання колективних договорів підприємствами, установами та організаціями міста. В ході проведення двомісячника роботодавці та трудові колективи підводять підсумки виконання взаємних зобов’язань за минулий рік та розробляють і укладають колективні договори на поточний рік або вносять зміни чи доповнення, якщо договори укладені на декілька років.

     Колективний договір відповідно до ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди»,      ст. 11 КЗпП України, ст. 20 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» укладається на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи. Це обумовлено тим, що саме наймані працівники забезпечують своєю працею результат праці.

     Головною метою укладання колективного договору є захист прав найманих працівників. Але колективний договір на підприємстві укладається не тільки в інтересах працівників, а і в інтересах роботодавця, так як встановлює взаємні права і обов’язки.   

     Колективний договір, який укладено з дотриманням норм діючого законодавства та з урахуванням наявних можливостей підприємства, сприяє стабільній та продуктивній діяльності підприємства, створенню надійної підстави соціального захисту працівників, запобіганню трудових конфліктів і соціальної напруженості в колективі.

     Відсутність колективного договору на підприємстві, в організації чи в установі призводить до обмеження можливостей захисту прав працівників лише умовами, визначеними в трудовому договорі і законодавстві, яким визначаються державні гарантії, переважно на мінімальному рівні.

     Колективний договір також дисциплінує, відіграє виховну і просвітницьку ролі. Доведено на  практиці, що на тих підприємствах, де діє колективний договір трапляється набагато менше порушень законодавства.  

     В зв’язку з викладеним вище, запрошуємо Вас, шановні керівники та голови профспілкових комітетів (уповноважені особи трудових колективів), взяти активну участь у укладенні колективних договорів на 2020 рік (внесення змін до діючих) та колдоговірну компанію завершити в І кварталі      2020 року.

 

Управління праці та соціального

 захисту населення Лозівської міської ради

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ