Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

        ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» розуміє, що карантин вніс свої корективи у звичне життя кожного з нас. В період карантину частина Українців опинилися у скрутному фінансовому становищі, як наслідок наше підприємство також опинилося в складній ситуації оскільки рівень оплати споживачами за використані послуги істотно знизився. Але незважаючи на всі труднощі підприємство цілодобово, безперебійно та у повному обсязі надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню.                        

         Через низький рівень оплати за спожиті послуги ДП «Лозоваводосервіс»  КП «Теплоенерго» не має можливості якісно та в повному обсязі виконувати свої виробничі завдання з проведення капітальних ремонтів, модернізації та відновлення систем водопостачання та водовідведення, оскільки коштів, які підприємство отримує від населення недостатньо навіть на оплату за покупну воду у КП «Харківводоканал», виплату заробітної плати робітникам та на оплату за електроенергію.

   У зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, та з підвищенням вартості води від КП «Харківводоканал» для ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго»,  на підприємство лягло додаткове фінансове навантаження, яке орієнтовно щомісяця складає 836,6 тис. грн. Через це борг за покупну воду перед КП «Харківводоканал» збільшився та станом на 25.05.2020 року складає 8 513 тис. грн. В свою чергу заборгованість населення за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення перед ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» складає 24 119 .1 тис. грн.

      

Підприємство звертається до всіх споживачів з проханням бути відповідальними, не забувати своєчасно оплачувати рахунки за послуги з водопостачання та водовідведення, а всіх хто має заборгованість ТЕРМІНОВО сплатити її для стабілізації та безперебійної роботи підприємства !!!

                                                                      З повагою, адміністрація

                                                                     ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго»

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ