Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

На виконання Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 року № 955-VІІІ відділ культури Лозівської міської ради просить розмістити 06 грудня 2018 року на офіційному сайті Лозівської міської ради у розділі «Оголошення» інформацію щодо початку конкурсу на заміщення вакантної посади звукорежисера міського Палацу культури.

Вимоги до конкурсантів:

  • - громадянство України;
  • - освіта відповідного професійного спрямування.

         Дата початку прийняття документів від конкурсантів на вакантну посаду звукорежисера міського Палацу культури (заява про участь у конкурсі, автобіографія, мотиваційний лист, наявність військово-облікового документа) та початок формування конкурсної комісії – 07 грудня 2018 року.

Прийняття документів на конкурс та формування конкурсної комісії проводитимуться упродовж 30 календарних днів.

Контактна особа – Чуйко Марина Миколаївна, тел. 2-69-40, 0500472988.

Начальник відділу культури

А.В.Михайлова

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ