Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

UvagaCNAP 0710 1

На виконання розпорядження Лозівського міського голови від 05.10.2020 року №396, та з метою вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади короновірусної інфекції COVID-19, прийом документів у Центрі надання адміністративних послуг  здійснюється за попереднім записом. Отримати консультацію та записатися на прийом до адміністратора можливо за телефоном: 2-70-34 або 2-58-21.

Також повідомляємо, Міністерством цифрової трансформації України запущено Портал державних послуг "Дія". На порталі https://diia.gov.ua можливо отримати публічні послуги онлайн, зокрема - реєстрація бізнесу, допомога при народженні дитини, оформити низку ліцензій, дозволів чи отримати витяги з реєстрів. Для отримання послуг на порталі необхідно мати електронний підпис, також можна авторизуватися за допомогою сервісу id.gov.ua.

Прийом громадян в Центрі надання адміністративних послуг  здійснюється щоденно з 8:00 до 16:00 (неділя - вихідний) без перерви на обід. Перебування в приміщенні лише в захисній масці.

Закликаємо уважно ставитися до свого здоров’я та здоров’я ближнього!

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ