Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Увага! Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

 

            Управління освіти, молоді та спорту міської ради інформує про наступне.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №  1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами) Міністерством молоді та спорту України розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Премія присуджується за досягнення впродовж 2017 року (при цьому можуть також враховуватись досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Премію може отримати молодь віком від 14 до 35 років. Щороку присуджується до  20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна. Премія не присуджується повторно, а також, за досягнення, за які особа відзначена державними нагородами.

Прийом заявок до  Міністерства молоді та спорту України на цей рік триває до 1 березня 2018 року. Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку.

Із деталями можна ознайомитись у постанові Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» та наказі Міністерства молоді та спорту України від 18.04.2016 року № 1461 «Про затвердження форми пропозиції та Критеріїв висунення кандидата на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України».

 

Порядок присудження Премії:

http://dsmsu.gov.ua/media/2018/01/15/36/PREMIYI.compressed.pdf

За додатковою інформацією можна звертатися до департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту (тел.: (044) 284 30 26) та за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/rozpochato-prijom-zayavok-na-zdobuttya-premiyi-kabinetu-ministriv-ukrayini-dlya-molodi

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ