Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення завершила перехід на цифрове телевізійне мовлення. Відтак, відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 13 червня 2018 року № 509, 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території країни.

Період переходу на цифрове мовлення тривав з 2012 року по теперішній час, інформація про що постійно висвітлювалася каналами українського телебачення.

В березні 2012 року Урядом було прийнято постанову Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення (телетюнерами), якою на управління соціального захисту було покладено завдання щодо прийому заяв від малозабезпечених категорій громадян, формування протягом квітня-липня 2012 року списків та передачу їх до головного управління праці та соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації, яке в свою чергу передавало узагальненні дані до Держкомтелерадіо України.

По місту Лозова були сформовані списки на загальну кількість 4973 осіб які поділялися за способом прийому телевізійних програм: ефірне – 3001 особа, кабельне – 1865 осіб, супутникове – 104 особи.

Оскільки коштів, виділених під цю державну програму було недостатньо, для стовідсоткового забезпечення потреби, телетюнерами були забезпечені громадяни, які зазначили в заяві, що мають ефірне телебачення, а саме 2610 осіб.

На жаль, на сьогоднішній день Програми щодо забезпечення малозабезпечених верств населення телетюнерами за рахунок коштів державного бюджету не передбачено.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ