Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

   ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» у серпні 2017 року звернулась до Господарського суду Харківської області з заявою про заміну відповідача у справі про стягнення з КП «Теплові мережі» міської ради заборгованості за спожитий газ, інфляційних витрат, відсотків та судових витрат на загальну суму 10 571 655,75 грн. на КП «Телпоенерго» міської ради як правонаступника теплопостачального підприємства.

   Ухвалою Господарського суду Харківської області від 20.09.2017 року ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» відмовлено у задоволенні позовних вимог.

   Постановою Харківського апеляційного господарського суду від 23.10.2018 року вказане рішення суду першої інстанції залишено без змін.

   Верховний Суд України Постановою від 02.05.2018 року визнав рішення судів першої та апеляційної інстанції обґрунтованими та зазначив, що ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» намагається здійснити подвійне стягнення однієї і тієї ж заборгованості за судовим рішенням без відмови від цих вимог до первісного боржника, що не відповідає ані конституційним принципам, ані загальним принципам права.

   Таким чином, визнано незаконними вимоги ДК «Газ України» щодо стягнення з КП «Теплоенерго» міської ради заборгованості у сумі 10,571 млн.грн. комунального підприємства «Теплові мережі» міської ради, яке надавало послуги з теплопостачання мешканцям міста до травня 2012 року.

 

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ