Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Шановні споживачі послуг !

     З початком введення карантину у м. Лозова, смт. Панютине, с. Домаха рівень оплати споживачами за використані послуги з водопостачання та водовідведення істотно знизився.

     Нагадуємо, що від сплати рахунків за надані послуги залежить стабільна робота стратегічно важливого для життєдіяльності міста підприємства, а враховуючи теперішню ситуацію, яка склалася в Україні - це, насамперед, безпека самих громадян, бо кошти, які отримуємо йдуть на оплату покупної води у КП «Харківводоканал», закупівлю реагентів, запчастин, палива, виплату заробітної плати робітникам, оплату за енергоносії.

     Підприємство звертається до всіх споживачів з проханням не забувати оплачувати рахунки за послуги з водопостачання та водовідведення. З метою запобігання поширення коронавірусу платежі можна здійснити онлайн, безпосередньо з дому - через особистий кабінет на сайті ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго»: https://lkp.kh.ua/ у розділі «Оплата» або за допомогою інших можливих і загальнодоступних сервісів (Приват 24, Ощад 24/7, іРау та інші).

     Ми розуміємо, що карантин вніс свої корективи у звичне життя кожного з нас, але ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» просить бути відповідальними та не накопичувати  борги.

З повагою, адміністрація

ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго»

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ