Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

zahyst ditey

       Найдорожче, що є в житті людини - це діти. І кожен із батьків зобов'язаний подарувати своєму чаду любов, мир, благополуччя, щасливе і безбідне дитинство. Щоб привернути увагу суспільства до проблем, пов'язаних із захистом прав дитини, у всьому світі щороку відзначають Міжнародний дитячий день, або, як ми його звикли називати - День захисту дітей.

       Чому раптом люди вирішили захищати дітей? І від кого, або від ж захищати своїх дітей сьогодні?

Ось саме це щасливе створення, що біжить підстрибом до наступного кіоску з морозивом, стискаючи в долоньці яскраве гроно повітряних кульок?  Не хочеться думати про серйозні проблеми, дивлячись в сяюче радістю личко малюка! Однак дитина потребує захисту в будь-якому випадку. Просто тому, що вона менша, вразливіша, залежить від нас і нашої турботи.  Адже, батьки - головна ланка у вихованні власних дітей. Вони повинні  навчити дитину так себе вести і так жити, щоб вона вміла  відрізняти добро від зла, корисні речі від шкідливих. А ще потрібно і важливо поважати його думку, говорити на рівних, підтримувати будь-які дитячі починання, не нав'язувати тільки свою точку зору. Це може робити абсолютно кожен, незалежно від соціального стану, повноважень, освіти та достатку.

Дуже важливо, щоб батьки самі займалися вихованням своїх дітей. Тому що саме близькість з дітьми забезпечує можливість батькам помітити ситуацію, коли з дитиною щось відбувається невірне, недобре. Якщо дитина довіряє своїм батькам, вона може сама розповісти, запитати ради. Батьківська любов - це і є профілактика від дуже багатьох небезпек в цьому житті.

День захисту дітей - сімейне свято, яке за традицією ми відзначаємо прогулянками і веселощами. І все-таки, давайте пам'ятати про те, що крім розваг першого літнього дня наші діти щодня потребують нашої турботи.

Захист дітей – не одноденне свято, а щоденна батьківська робота.

І вітаємо ми з цим святом, насамперед, батьків, які успішно її виконують!

 

Лозівський міський центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

  

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ