Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Робочим проектом передбачається:

- будівництво виробничого корпусу механічної переробки та сортування ТПВ, що дозволяє зменшити частку хвостів ТПВ, що підлягають захороненню, за рахунок вилучення цінної вторинної сировини (папір, картон, металобрухт, скло та інш.).

- будівництво сучасного полігону ТПВ (карт складування ТПВ) для захоронення хвостів відсортованих твердих побутових відходів (ТПВ) від мешканців та підприємств м.Лозова та Лозівського району.

- будівництво захисного екрану над тілом полігона ТПВ при його рекультивації після закриття.

Мета проектування – за рахунок будівництва полігону ТПВ із корпусом механізованої переробки та сортування ТПВ на існуючій земельній ділянці міського звалища сміття, розробити та впровадити сучасне екологічне рішення по захороненню ТПВ в ємкісній гідроізольованій споруді, яка забезпечується всіма необхідними технологічними та господарсько-побутовими об’єктами, що дозволить приймати тверді побутові відходи зі всього району, а також захоронити все існуюче на території звалища сміття та забезпечити строк експлуатації нового полігону понад 25 років з урахуванням усіх вимог щодо прийому та захоронення ТПВ на полігоні відповідно до діючого законодавства.

Джерелами утворення забруднюючих речовин є автомобільні двигуни транспортних засобів, розвантажувальні роботи, пруди-відстійники, дихальний клапан резервуара для зберігання дизельного палива, паливнороздатна колонка для дизпалива,навіс для зберігання спеціальної техніки, вихлопна труба від котлів, тіло полігону. Максимальні приземні концентрації забруднюючих речовин на межі нормативної санітарно-захисної зони радіусом 500 м з урахуванням фонових концентрацій не перевищать гранично-допустимих значень.

Вплив полігону твердих побутових відходів на водне середовище зведений до мінімуму.

В процесі будівництва та експлуатації полігону твердих побутових відходів утворюються наступні види відходів: побутові відходи вивозяться на поховання на полігон твердих побутових відходів, огарки електродів передаються на утилізацію спеціалізованим організаціям, надлишковий розроблений грунт підлягає захороненню на полігоні твердих побутових відходів.

Змін геологічних і гідрогеологічних умов в районі експлуатації полігону твердих побутових відходів на прилеглій території не передбачається.

Шум, вібрація, електромагнітне випромінювання на межі нормативної санітарно-захисної зони радіусом 500 м не перевищать нормативів.

Прийняті технічні і технологічні рішення забезпечують сучасний технічний рівень виробництва; є економічно і соціально вигідним, що мінімально впливають на екологічну обстановку в регіоні.

Зобов'язання по здійсненню проектних рішень, прийнятих відповідно до норм і правил охорони природного довкілля, і дотриманню вимог екологічної безпеки на усіх етапах будівництва полігону твердих побутових відходів бере на себе Департамент житлово–комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації, м. Харків.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ