8°C

Погода у Лозовій

Сонячно

Вологість: 69%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Шановні мешканці міста Лозова та Лозівського району!

Останнім часом почастішали випадки затримання оперативно-черговою службою військових частин цивільних осіб, які намагалися проникнути на територію режимних військових об’єктів Повітряних Сил Збройних Сил України, що розташовані у різних військових гарнізонах.

Командування військової частини А3010 звертається до кожного з проханням бути уважними та утримуватись від спроб випадкового чи навмисного проникнення на території військових частин. Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами, адже у зв’язку з постійними намаганнями антидержавних сил вчиняти провокації біля військових об’єктів, військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служби.

Також наголошуємо, що використання безпілотних літальних апаратів (різного виду дронів, тощо) над військовими частинами, а також над базами, складами та арсеналами, позиціями бойового чергування будуть вважатися порушеннями, прирівняним до спроби проникненням на територію військового об’єкта. Вони будуть збиватися без попереджень над об’єктами або на підльоті до них. Особи, причетні до таких інцидентів, будуть затримуватися та притягуватися до відповідальності згідно з законодавством України.

Звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти керівний склад військової частини А3010, правоохоронні органи: Службу безпеки України, Національну поліцію про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військових частин.

 

Телефони гарячої лінії у Лозівському гарнізоні:

(05745) 2-59-03 (черговий військової частини А3010);

095-800-59-67 (заступник командира військової частини Пасєчнік Станіслав Сергійович);

(05745) 2-34-23 (черговий Лозівського об’єднаного міського військового комісаріату);

(057) 700-16-61 (черговий, телефон довіри Служби безпеки України у Харківській області);

(05745) 2-30-63, 099-040-96-11 (черговий, телефон довіри Служби безпеки України у місті Лозова);

(05745) 102, 2-27-13 (черговий Національної поліції України у місті Лозова).

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ