Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

До уваги учасників виборчого процесу!

 

20.07.2019 року в Україні офіційно проголошено день тиші - доба, коли заборонена будь-яка передвиборча агітація.

Відповідно до статті 70 Закону України «Про вибори народних депутатів України» партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидати у депутати мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування. Передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється. У цей же час забороняються проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій, пікетів) від імені партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидатів в депутати, розповсюдження агітаційних матеріалів, а також публічні оголошення про підтримку партією чи окремими кандидатами у депутати проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів.

З метою уникнення порушень вимог чинного законодавства виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області звертається до політичних партій та кандидатів у депутати від яких вони зареєстровані, утриматись 20.07.2019 року від розповсюдження агітаційних матеріалів, а також публічних оголошень про підтримку партією чи окремими кандидатами у депутати проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів.

Також,на виконання статті 70 Закону України «Про вибори народних депутатів України» виконавчий комітет Лозівської міської ради Харківської області звертається з проханням до політичних партій та кандидатів у депутати від яких вони зареєстровані вжити заходів до 20.07.2019 року щодо зняття та прибирання раніше розповсюдження агітаційних матеріалів на території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

 

Виконавчий комітет

Лозівської міської ради

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ