11°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 62%

Вітер: 11.27 km/h

Важливе повідомлення
Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради попереджує про адміністративну відповідальність за спалювання опалого листя та іншого сміття на території населеного пункту (ст. 152 КУпАП)

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Шановні підприємці нашого міста !

Виконавчий комітет Лозівської міської ради звертає Вашу особливу увагу на своєчасне подання відповідної звітності до органів державної статистики задля достовірності загальної картини в секторі малого та середнього бізнесу в м. Лозова, та більш досконалого вивчення ситуації в сфері підприємництва.

Крім того, слід зазначити, що згідно зі ст. 18 Закону України „Про державну статистику” суб’єкти господарювання „зобов'язані подавати органам державної статистики у визначені терміни достовірну статистичну інформацію, у тому числі з обмеженим доступом, і дані бухгалтерського обліку”.

Враховуючи актуальність проблеми, просимо Вас з відповідальністю віднестись до цього питання та своєчасно подати відповідні звіти (форма № 1 - підприємництво) до Лозівського відділу статистики. Нагадуємо термін – до 20 лютого (щорічно).
Виконком

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ