35°C

Погода у Лозовій

Переважно сонячно

Вологість: 12%

Вітер: 28.97 km/h

Важливе повідомлення

Бегущая строка

Лозівська міська рада повідомляє, що згідно з розпорядженням міського голови «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад» № 269 від 15.08.2014 року, будуть проведені громадські обговорення щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад 08 вересня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради за адресою: м.Лозова, вул. Ярослава Мудрого, 1

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Шановні підприємці нашого міста !

Виконавчий комітет Лозівської міської ради звертає Вашу особливу увагу на своєчасне подання відповідної звітності до органів державної статистики задля достовірності загальної картини в секторі малого та середнього бізнесу в м. Лозова, та більш досконалого вивчення ситуації в сфері підприємництва.

Крім того, слід зазначити, що згідно зі ст. 18 Закону України „Про державну статистику” суб’єкти господарювання „зобов'язані подавати органам державної статистики у визначені терміни достовірну статистичну інформацію, у тому числі з обмеженим доступом, і дані бухгалтерського обліку”.

Враховуючи актуальність проблеми, просимо Вас з відповідальністю віднестись до цього питання та своєчасно подати відповідні звіти (форма № 1 - підприємництво) до Лозівського відділу статистики. Нагадуємо термін – до 20 лютого (щорічно).
Виконком

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ