2°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 97%

Вітер: 37.01 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

2018

Проекти рішень на пленарне засідання 

LVІІІ позачергової cесії міської ради VII скликання

  • 07 грудня 2018 року 

Про виключення з переліку об’єктів житлового фонду, які складають комунальну власність

Лозівської міської об’єднаної територіальної громади, квартири за адресою: м. Лозова,
вул. Павлоградська, буд. 62, кв. 1

Про прийняття у комунальну власність Лозівської міської об’єднаної територіальної

громади квартири, розташованої за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 5,

буд. 24, кв. 46, та включення її до переліку об’єктів житлового фонду

Про присвоєння адрес. 

Про переведення квартири № 1 в будинку 25 на мікрорайоні 1 в м. Лозова Харківської області у нежитлове приміщення.

Про внесення змін до рішення міської ради від 29.09.2008 року № 796 «Про переведення квартири № 95 в буд. 6 по вул. Комінтерну в м. Лозова у нежитлове приміщення».

Про передачу у власність громадянам земельних ділянок.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшої передачі її у постійне користування.

Про зміну цільового призначення земельної ділянки.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Кутовій, 4/2 в м. Лозова Харківської області для подальшої передачі її в   оренду.                

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних     ділянок по вул. Парковій у м.Лозова Харківської області для подальшої передачі в оренду.        

Про внесення змін до рішення міської ради від 16.11.2018 року   № 1124 «Про організацію перевезень та надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2018 році».                  

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 539 "Про затвердження Програми соціального захисту населення Лозівської міської об'єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки".                       

Про внесення змін до рішення Миколаївської сільської ради від 18 грудня 2017 року «Про

сільський бюджет на 2018 рік»
Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення рідких побутових відходів.
Про визначення ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» міської ради тимчасовим виконавцем послуг з вивезення рідких побутових відходів
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 31.08.2018 року № 1008 «Про реорганізацію Домаської сільської ради».
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 31.08.2018 року № 1009 «Про реорганізацію  Новоіванівської сільської ради».
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 31.08.2018 року № 1010 «Про реорганізацію Миколаївської сільської ради».
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 31.08.2018 року № 1011 «Про реорганізацію Миролюбівської сільської ради Лозівського району Харківської області».
Про внесення   змін   до   рішення  Лозівської   міської  ради від 31.08.2018р. № 1012 «Про реорганізацію Царедарівської сільської ради».

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 31.08.2018 року № 1013

«Про реорганізацію  Панютинської селищної ради» 
Про  внесення   змін   до рішення Лозівської міської ради від 31.08.2018 року № 1014 «Про реорганізацію Чернігівської сільської ради».
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 31.08.2018 року № 1015 «Про реорганізацію Катеринівської сільської ради».
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 31.08.2018 року № 1016 «Про реорганізацію Шатівської сільської ради».
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 31.08.2018 року № 1017 «Про реорганізацію Кінненської сільської ради».Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 31.08.2018 року № 1017 «Про реорганізацію Кінненської сільської ради».
Про  внесення змін до рішення міської ради № 577 від 30.03.2017 року «Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів Лозівською міською радою та її виконавчими органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету».
Про надання зоні зелених насаджень статусу дендрологічного парку та присвоєння йому назви «Дендрологічний парк Дружба».
Про надання зоні зелених насаджень статусу парку та присвоєння йому назви «парк Перемоги».
Про створення комунальної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки», затвердження Положення про центр та його структури
Про внесення змін до рішення Домаської сільської ради від 22 грудня 2017 року № 134 «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Миколаївської сільської ради від 18 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Царедарівської сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Панютинської селищної ради від 22 грудня 2017 року  № 379 «Про селищний бюджет на 2018 рік».
Про безоплатну передачу автомобіля з балансу ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» на баланс КНП «Лозівський ЦПМСД».
Про зміну засновника, найменувань та затвердження Статутів комунальних закладів.
Про затвердження структури та статуту комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Лозівської міської ради Харківської області» в новій редакції.
Про внесення змін до рішення Катеринівської сільської ради від 20 грудня 2017 року«Про  сільський бюджет на 2018 рік».

Про внесення змін та доповнень до Програма «Назустріч дітям»  на  2017-2021 роки у

Лозівській міській об’єднаній територіальній громаді
Про внесення змін до рішення Шатівської сільської ради від 21 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Новоіванівської сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»
Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Лозівського району Харківської області  до комунальної власності Лозівської міської об’єднаної територіальної громади автотранспорту.
Про внесення змін до рішення міської ради № 442 від 17.11.2016 «Про затвердження Програми забезпечення правового супроводу діяльності Лозівської міської ради та її виконавчих органів на 2017-2021 роки».
Про передачу в постійне користування земельної ділянки комунальній установі

Про надання дозволу на придбання транспортного засобу

Про внесення змін до рішення Чернігівської сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про

сільський бюджет на 2018 рік»

Про звернення депутатів Лозівської міської ради  Харківської області до Народного депутата України Гіршфельда А.М., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.,

Антимонопольного комітету України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо постачання природного газу КП «Теплоенерго»
Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 806  «Про міський бюджет на 2018 рік»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження

Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Лозівської міської ОТГна  2017- 2020 роки»
Про спрямування фінансової підтримки ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго»  міської ради на безповоротній основі для здійснення фінансово -господарської діяльності

 

 

Проекти   рішень на пленарне засідання 

LVІІ позачергової cесії міської ради VII скликання

  • 30 листопада2018 року

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Артільне, с Барабашівка, с Григоросове, с Дивізійне,

с Миколаївка, с Надеждине Артільної сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської   ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Яковлівка, с Веселе, с-ще Нижня Краснопавлівка, с Оддихне, с Сергіївка, с Степанівка Яковлівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області».

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Перемога, с Герсеванівка, с Роздори, с Червоний Кут Перемозької сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області».

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Садове, с Богомолівка, с Бритай, с Іванівка, с Різдвянка

Садівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної

громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Тихопілля, с Благодатне, с Лиман, с Нова Мечебилівка Тихопільської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Єлизаветівка Єлизаветівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Бунакове, с Горохівка, с Святушине Бунаківської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова,

с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Павлівка Друга, с Бакшарівка, с Зелений Гай, с Новоселівка Павлівської Другої сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної   громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

 

Проекти   рішень на пленарне засідання 

LVІ позачергової cесії міської ради VII скликання

  • 27 листопада 2018 року

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 806 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Про внесення змін до рішення Катеринівської сільської ради від 20 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства   Лозівської міської ОТГ на 2017- 2020 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження Програми благоустрою Лозівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017р.№ 509 «Про затвердження цільової Програми місцевого значення з мобілізаційної підготовки та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян на військову строкову службу та військову службу за   контрактом на 2017–2019 роки».                                          

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017р.№ 510 «Про затвердження Комплексної програми профілактики та протидії злочинності на території м.Лозова на 2017-2019 роки».            

Про прийняття у комунальну власність Лозівської міської об’єднаної територіальної

громади зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Лозівського району  

Харківської області об’єктів культури (нерухомого та закріпленого за ними майна)

Про внесення змін до рішення Миколаївської сільської ради від 18 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Про внесення змін до рішення Чернігівської сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Про  надання  згоди  на  добровільне приєднання  територіальної громади

с Бунакове, с Горохівка, с Святушине Бунаківської сільської ради Лозівського

району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське,

с Лісівське Лозівської  міської  ради Харківської  області

Про надання  згоди  на  добровільне приєднання територіальної громади

с Єлизаветівка Єлизаветівської сільської ради Лозівського району Харківської

області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської

міської ради Харківської області

Про  надання  згоди  на  добровільне приєднання територіальної громади

с Павлівка Друга, с Бакшарівка, с Зелений Гай, с Новоселівка Павлівської Другої

сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади

м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади

с Тихопілля, с Благодатне, с Лиман, с Нова Мечебилівка Тихопільської сільської

ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова,

с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про  надання  згоди на   добровільне приєднання  територіальної громади

с  Садове,  с Богомолівка, с Бритай, с Іванівка, с Різдвянка Садівської сільської

ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова,

с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади с Артільне,

с Барабашівка, с Григоросове, с Дивізійне, с Миколаївка, с Надеждине Артільної сільської ради Лозівського районуХарківської області до територіальної громади

м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади

с Перемога, с Герсеванівка, с Роздори, с Червоний Кут Перемозької сільської ради

Лозівського району Харківської області до територіальної  громади м Лозова,

с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про  надання  згоди  на  добровільне приєднання територіальної громади

с Яковлівка, с Веселе, с-ща Нижня Краснопавлівка, с Оддихне, с Сергіївка,

с Степанівка Яковлівської сільської ради Лозівського району Харківської області до

територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської

міської ради Харківської області

 

 

Проекти   рішень на пленарне засідання 

LV cесії міської ради VII скликання

  • 16 листопада 2018 року

 

Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Лозівського району Харківської  області  до комунальної  власності  Лозівської  міської об'єднаної територіальної  громади автотранспорту.

Про  внесення змін до рішення Лозівської міської ради  від 17  листопада 2016  року

№ 433 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі, фізичної культури та спорту, підтримки молоді м. Лозова Харківської області на 2017-2020 роки».     

Про затвердження Комплексної  програми  розвитку    освіти,   фізичної   культури  та спорту, підтримки молоді Лозівської міської об’єднаної територіальної громади Харківської області на  2019 – 2021  роки

Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку за добровільною відмовою власників на користь Лозівської міської об’єднаної територіальної громади

Про присвоєння адрес
Про затвердження Положення про проведення  конкурсу  на  кращий проект символіки Лозівської міської об’єднаної   територіальної  громади. 
Про створення Публічної бібліотеки Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.  
Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Лозова Харківської області зі спільної  власності територіальних громад сіл, селищ,  міст Харківської  області  книг, придбаних  на виконання Програми розвитку культури і туризму  Харківської  області  на  2014 -2018  роки
Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 539 "Про затвердження Програми соціального захисту населення Лозівської міської об'єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки"
Про організацію перевезень та  надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2018 році  
Про внесення змін до рішення Новоіванівської сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»
Про  внесення  змін до рішення міської ради від 17.10.2016 року № 435  «Про затвердження Програми розвитку культури  у  місті  Лозова  на  2017-2019 роки». 
Про внесення змін до  рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства  Лозівської міської ОТГна  2017- 2020 роки»
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області «Про спрямування фінансової допомоги ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності» від 21.03.2018 року № 862
Про спрямування фінансової підтримки ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» на безповоротній основі для здійснення фінансово -господарської діяльності.
Про внесення змін до  рішення міської   ради від 22.12.2016 року № 486 «Про затвердження Природоохоронної  програми щодо покращення екологічного стану  в  м. Лозова  на 2017-2020 роки»
Про  внесення змін до рішення міської ради № 438 від 17.11.2016р. «Про затвердження  Комплексної програми «Охорона здоров’я лозівчан» на 2017-2020 роки».
Про  внесення змін до рішення міської ради від 31.08.2018р. № 999 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Лозівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».       
Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради на 2018 рік.
Про передачу у власність громадянам земельних ділянок 
Про оренду земель комунальної       власності
Про  постійне  користування  землями  у   м. Лозова
Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення 
Про  включення земельної ділянки до Переліку земельних ділянок, право оренди на які може бути реалізовано на земельних торгах та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо   відведення   земельної    ділянки.  
Про внесення змін до рішення міської ради від 26.10.2018 № 1066 «Про  затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих органів».
Про створення Комунального  некомерційного підприємства«Лозівський центр первинної медико - санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області.        
Про припинення діяльності Спеціалізованого відділення соціальної допомоги  вдома для   осіб   з  психічними  захворюваннями,затвердження Положення   Територіального центру  соціального   обслуговування (надання  соціальних  послуг) Лозівської  міської  ради  в  новій  редакції та його   структури.

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 17.11.2016 р.  № 441 «Про затвердження міської цільової Програми  «Назустріч  дітям» на 2017-2019 роки у

м. Лозова»
Про   внесення   змін   до    рішення міської ради від 20.07.2018 р. № 933 «Про    затвердження   міської   комплексної Програми на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших  форм  виховання,  наближених  до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа на 2018-2020 роки  у  м. Лозова»
Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунального     некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико - санітарної допомоги» Лозівської міської ради Харківської області» на 2018-2020 роки
Про погодження Статуту Дочірнього підприємства   «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської      міської     ради    Харківської області  в   новій    редакції  
Про внесення змін до рішення Домаської сільської ради від 22 грудня 2017 року № 134 «Про сільський бюджет на 2018 рік»
Про внесення змін до рішення Миролюбівської сільської ради від 20 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»
Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року№806  «Про міський бюджет на 2018 рік»
Про внесення змін до рішення міської ради № 749 від 22.11.2017 р. «Про затвердження Програми підтримки Телерадіокомпанії  «Лозова» на 2017 - 2020 роки»
Про  внесення змін до рішення міської ради № 442  від  17.11.2016  «Про затвердження Програми забезпечення правового супроводу діяльності   Лозівської   міської    ради та її виконавчих органів на 2017-2020 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016р.  № 483 «Про затвердження Програми благоустрою м.Лозова на 2017-2020 роки».      

Про безоплатну передачу майна з комунальної власності     територіальної      громади

смт  Панютине та с Хлібне   Панютинської селищної   ради     (м Лозова)   Харківської

області, у комунальну власність Лозівської міської об’єднаної територіальної  громади      
Про безоплатну передачу майна з комунальної власності територіальної громади   с Шатівка, с Олександрівка,    с Миколаївка,   с Городнє Шатівської сільської ради Лозівського району Харківської  області  у  комунальну  власність Лозівської міської   об’єднаної  територіальної громади      
Про безоплатну передачу майна з комунальної власності територіальної громади с-ща   Кінне та с-ща  Лагідне  Кінненської   сільської   ради  Лозівського району   Харківської  області у комунальну власність Лозівської міської  об’єднаної територіальної   громади      

Про безоплатну передачу майна з комунальної власності територіальної громади

с Миколаївка, с Олексіївка, с Копані, с Поди, с Мар’ївка, с Литовщина Миколаївської сільської ради Лозівського району Харківської області у комунальну власність Лозівської міської об’єднаної територіальної громади      
Про безоплатну передачу майна з  комунальної  власності територіальної громади с-ща Чернігівське та с Вільне Чернігівської сільської ради Лозівського району Харківської області у комунальну власність Лозівської міської об’єднаної    територіальної    громади
Про безоплатну передачу майна з балансу КЗОЗ  «Лозівське ТМО» на баланс КНП «Лозівський ЦПМСД».

Про безоплатну передачу майна з комунальної  власності територіальної громади

с Нова Іванівка, с Мальцівське, с Нестеліївка, с Страсне Новоіванівської сільської ради

Лозівського району Харківської області, у комунальну власність Лозівської міської

об’єднаної територіальної громади

Про безоплатну передачу майна з комунальної   власності   територіальної   громади

с-ща Миролюбівка,  с Мирне,  с Степове, с Федорівка Миролюбівської сільської ради

Лозівського району Харківської області у комунальну власність Лозівської міської

об’єднаної територіальної громади      

Про безоплатну передачу майна з  комунальної власності територіальної громади

с Катеринівка, с Братолюбівка,  с Довгове, с Михайлівка, с Світловщина Катеринівської сільської   ради Лозівського  району  Харківської  області у комунальну    власність   Лозівської   міської об’єднаної   територіальної   громади

Про безоплатну передачу майна з комунальної власності територіальної громади

с Домаха та  с Українське Домаської сільської ради (м Лозова) Харківської області, у комунальну власність Лозівської міської об’єднаної територіальної   громади
Про внесення змін до рішення Миколаївської сільської ради від 18 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»
Про надання згоди  на  безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Лозівського  району  Харківської області  у  комунальну власність Лозівської міської об’єднаної  територіальної  громади об’єктів культури (нерухомого та закріпленого за ними майна).

Про внесення змін до рішення Катеринівської сільської ради від 20 грудня 2017 року«Про  сільський бюджет на 2018 рік»

Про  безоплатну передачу майна  з  комунальної власності територіальної громади

с Царедарівка, с Полтавське, с Рубіжне, с Водолага, с Запорізьке, с-ща Нове Царедарівської сільської ради Лозівського району Харківської області у комунальну власність Лозівської міськоїоб’єднаної територіальної громади     

Про надання дозволу  на підписання Угоди

 

Проекти   рішень на пленарне засідання 

LІV cесії міської ради VII скликання

26  жовтня  2018 року

Про надання місцям поховань, розташованим на території Домаського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області статусу кладовища.

Про надання місцям поховань, розташованим на території Новоіванівського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області статусу кладовища.

Про надання місцям поховань, розташованим на території Миколаївського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області статусу кладовища.

Про надання місцям поховань, розташованим на території Миролюбівського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області статусу кладовища.

Про надання місцям поховань, розташованим на території Царедарівського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області статусу кладовища.

Про надання місцям поховань, розташованим на території Панютинського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області статусу кладовища.

Про надання місцю поховання, розташованому на території Чернігівського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області статусу кладовища.

Про надання місцям поховань, розташованим на території Катеринівського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області статусу кладовища.

Про надання місцям поховань, розташованим на території Шатівського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області статусу кладовища.

Про надання місцю поховання, розташованому на території Кінненського старостинського округу Лозівської міської ради Харківської області статусу кладовища.

Про спрямування фінансової допомоги КП «Лозівська муніципальна аптека» на поворотній основі для здійснення фінансово – господарської діяльності.

Про внесення змін до рішення міської ради № 1002 від 20.09.2013 року "Про

затвердження Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю

територіальної громади м. Лозова"

Про безоплатну передачу майна, яке знаходиться на праві господарського відання на балансі ДП "Лозоваводосервіс" КП "Теплоенерго", в межах міської комунальної власності для формування (збільшення) статутного капіталу ДП "Лозоваводосервіс" КП "Теплоенерго". 
Про затвердження Положення про малу приватизацію об’єктів майна комунальної власності  Лозівської міської об’єднаної територіальної громади
Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 539 «Про затвердження Програми соціального захисту населення Лозівської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».
Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Лозівського району Харківської області  до комунальної власності Лозівської міської об’єднаної територіальної громади закладів освіти та закріпленого за ними майна.                                    
Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та будівництва міської ради на передачу матеріальних  ресурсів, отриманих  при  виконанні дорожніх   робіт  на  дорогах комунальної   власності.
Про  затвердження  структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих органів
Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Лозівської міської об’єднаної територіальної громади. 
Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Лозівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.         
Про затвердження Програми розвитку земельних відносин і охорони земель Лозівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки. 
Про затвердження Програми створення служби містобудівного кадастру в місті Лозова Харківської області на 2018-2020 роки в новій редакції.

Про розроблення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Козацька, буд. 3, нежитлове приміщення № 1.

Про передачу у власність громадянам земельних ділянок.
Про оренду земель комунальної власності.
Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки. 
Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. 
Про внесення змін в рішення міської ради. 
Про постійне користування в місті Лозова. 
Про присвоєння адреси. 
Про прийняття закладів культури Лозівського району та майна, закріпленого за ними
Про схвалення міні-проектів, підготовлених для участі у Харківському обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2019 року.
Про внесення  змін  до  рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487  «Про  затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства   м. Лозова на   2017 -  2020   роки»
Про затвердження звіту про виконання міського  бюджету за 9 місяців 2018 року
Про  внесення  змін  до рішення Домаської сільської ради від 22 грудня 2017 року  № 134 «Про сільський бюджет на 2018 рік».                                                       
Про внесення змін до рішення Новоіванівської сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік». 
Про внесення змін до рішення Миколаївської сільської ради від 18 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Миролюбівської сільської ради від 20 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Панютинської селищної ради від 22 грудня 2017 року  № 379 «Про селищний бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Чернігівської сільської ради від 22 грудня 2017року  «Про сільський бюджет на 2018 рік». 
Про внесення змін до рішення Катеринівської сільської ради від 20 грудня 2017 року  «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Шатівської сільської ради від 21 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Кінненської  сільської ради від 22 грудня 2017 року  «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про ліквідацію виборчих комісій
Про внесення змін до рішення міської ради від 31.08.2018р. №999 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Лозова  на  2017 - 2020   роки».
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про    затвердження   Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2020 роки». 

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №806  «Про міський бюджет на 2018 рік»

Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2018-2020 роки. 
Про прийняття у комунальну власність Лозівської міської об’єднаної територіальної  громади зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Лозівського району  Харківської області  об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова,  вул. Покровська,  буд. 2-а.
Про реорганізацію Комунального закладу охорони здоров′я  «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Лозова» Лозівської  міської  ради Харківської області
Про реорганізацію Комунального закладу охорони здоров′я  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Лозівського району» Лозівської міської ради Харківської області

 

Проекти рішень на пленарне засідання 

LІІІ позачергової cесії міської ради VII скликання

21 вересня 2018 року

Про прийняття у комунальну власність Лозівської об’єднаної територіальної громади об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, бульвар Шевченка, буд. 59-а

Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ  Лозівського району Харківської області у комунальну власність Лозівської об’єднаної територіальної громади об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Покровська, буд. 2-а

Про надання дозволу КП "Теплоенерго" на списання з балансу основних засобів за адресою: м. Лозова, вул. Спортивна, 22

Про присвоєння адрес
Про постійне користування в місті Лозова
Про передачу у власність громадянам земельних ділянок
Про зміну цільового призначення земельної ділянки

Про внесення змін до рішень міської ради

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 539 «Про затвердження Програми соціального захисту населення м.Лозова на 2017-2020 роки».
Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 538 «Про затвердження Програми підтримки громадських організацій, діяльність яких спрямована на соціальний захист осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці на 2017-2020 роки в м.Лозова».
Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2016 р. № 459 «Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей на 2017-2020 роки в м.Лозова».

Про затвердження Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги населенню Лозівської міської об’єднаної територіальної громади.

Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015 року № 67 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» (зі змінами).

Про внесення змін до рішення міської ради № 97 від 15.01.2016року «Про умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування».

Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Лозівського району Харківської області до комунальної власності Лозівської міської об′єднаної територіальної громади закладів культури Лозівського району

Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Лозівського району Харківської області до комунальної власності Лозівської міської об'єднаної територіальної громади закладів освіти та закріпленого за ними майна

Про внесення змін до рішення Домаської сільської ради від 22 грудня 2017 року № 134 «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Новоіванівської сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».     
Про внесення змін до рішення Миколаївської сільської ради від 18 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».    
Про внесення змін до рішення Миролюбівської сільської ради від 20 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Царедарівської сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Панютинської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 379 «Про селищний бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Чернігівської сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Катеринівської сільської ради від 20 грудня 2017 року«Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Шатівської сільської ради від 21 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».
Про внесення змін до рішення Кінненської сільської ради від 22 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік».

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №806 «Про міський бюджет на 2018 рік»

 

Проекти рішень на пленарне засідання 

LІІ cесії міської ради VII скликання

31 серпня 2018 року

Про добровільне приєднання територіальної громади с Домаха та с Українське Домаської сільської ради (м Лозова) Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про добровільне приєднання територіальної громади с Нова Іванівка, с Мальцівське, с Нестеліївка, с Страсне Новоіванівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області.

Про добровільне приєднання територіальної громади с Миколаївка,  с Олексіївка, с Копані, с Поди, с Мар’ївка, с Литовщина Миколаївської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про  добровільне приєднання територіальної громади с-ща Миролюбівка, с Мирне, с Степове, с Федорівка Миролюбівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області.

Про добровільне приєднання територіальної громади с Царедарівка, с Полтавське, с Рубіжне, с Водолага, с Запорізьке та с-ща Нове Царедарівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області.

Про добровільне приєднання територіальної громади смт Панютине та с Хлібне Панютинської селищної ради (м Лозова) Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про добровільне приєднання територіальної громади с-ща Чернігівське та с Вільне Чернігівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної   громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про добровільне приєднання територіальної громади с Катеринівка, с Світловщина, с Михайлівка, с Довгове, с Братолюбівка Катеринівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про добровільне приєднання територіальної громади с Шатівка, с Олександрівка, с Миколаївка, с Городнє Шатівської сільської ради Лозівського району Харківської області до   територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про добровільне приєднання територіальної громади с-ща Кінне та с-ща Лагідне Кінненської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області

Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015 року № 67 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» (зі змінами).

Про присвоєння адрес.

Про переведення квартири № 38 в будинку 8 по вул. Благовіщенській в м. Лозова Харківської області у нежитлове приміщення.

Про переведення квартири № 21 в будинку  8 по вул. Благовіщенській в м. Лозова Харківської області у нежитлове приміщення.

Про передачу у власність громадянам земельних ділянок.

Про оренду земель комунальної власності.

Про проведення продажу права оренди земельної ділянки на мікрорайоні 4 в м. Лозова Харківської області на земельних торгах у формі аукціону.

Про проведення продажу права оренди земельної ділянки по вул. Гвардійській в м. Лозова Харківської області на земельних торгах у формі аукціону.

Про проведення продажу права оренди земельної ділянки по вул. Соборній в м. Лозова Харківської області на земельних торгах у формі аукціону.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

Про внесення змін в рішення міської ради від 20.07.2018 р. № 954 «Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення».

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.07.2017 року № 674 "Про безоплатну передачу майна, яке знаходиться на праві господарського відання на балансі КП "Лозоваводоканал" Лозівської міської ради, в межах міської комунальної власності"

Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Лозова об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Космічна, буд. 2/2, та включення його до переліку об’єктів житлового фонду

Про безоплатну передачу нерухомого майна - нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, мікрорайон 9, буд. 2, нежитлове приміщення № 3, з балансу КП "ЖУК" на баланс Управління освіти, молоді та спорту міської ради

Про утворення старостинських округів Лозівської міської ради Харківської області.

Про покладання обов’язків старости.

Про затвердження Положення про старосту Лозівської міської ради Харківської області.

Про зміну засновника, найменувань та затвердження Статутів комунальних підприємств.

Про проведення звітів депутатів міської ради перед виборцями.

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017р. № 510 «Про затвердження Комплексної програми профілактики та протидії злочинності на території м. Лозова на 2017-2019 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 16.02.2018р. № 815 «Про організацію перевезень та надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2018 році».
Про затвердження Корпана О.П. на посаду заступника Лозівського міського голови.

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2015 № 7 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2020 роки»
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017 -  2020 роки»
Про внесення змін до рішення міської ради від 16.02.2018 року № 829 «Про спрямування фінансової допомоги КП «Еко-Сан» на поворотній основі для здійснення фінансово - господарської діяльності»
Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Лозова на 2017 - 2020 роки.
Про затвердження Програми представлення міста Лозова на «Великому Слобожанському ярмарку» на 2018 - 2021 роки.
Про внесення змін до рішення міської ради від 12 грудня 2017 року №773 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради на 2018 рік».

Про внесення змін до рішення міської ради від 17.11.2016р. № 444 «Про затвердження Програми підтримки міськрайонної газети «Голос Лозівщини» на 2017-2019 роки».

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 806 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Про реорганізацію Домаської сільської ради.
Про реорганізацію Новоіванівської сільської ради
Про реорганізацію Миколаївської сільської ради

Про реорганізацію Миролюбівської сільської ради Лозівського району Харківської області

Про реорганізацію Царедарівської сільської ради.
Про реорганізацію Панютинської селищної ради.
Про реорганізацію Чернігівської сільської ради.
Про реорганізацію Катеринівської сільської ради.
Про реорганізацію Шатівської сільської ради.
Про реорганізацію Кінненської сільської ради.

 

Проекти рішень на пленарне засідання 

LІ позачергової  cесії міської ради VII скликання

24 липня 2018 року

Про  схвалення   проекту   рішення про   добровільне   приєднання

територіальних громад міста Лозова та Лозівського району Харківської

області до територіальної   громади міста Лозова   Харківської   області

Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015 року № 67 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» (зі змінами).

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання

територіальної   громади с Домаха та с Українське Домаської сільської ради (м Лозова)   Харківської області до територіальної громади   м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської   ради     Харківської   області»
Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Нова Іванівка, с Мальцівське, с Нестеліївка, с Страстне Новоіванівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»
Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Миколаївка, с Олексіївка, с Копані, с Поди, с Мар’ївка, с Литовщина Миколаївської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»
Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с-ща Миролюбівка, с Мирне, с Степове, с Федорівка Миролюбівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»
Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Царедарівка, с Полтавське, с Рубіжне, с Водолага, с Запорізьке, с-ща Нове Царедарівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с-ща Чернігівське та с Вільне Чернігівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова,

с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади смт Панютине та с Хлібне Панютинської селищної ради

(м Лозова) Харківської області до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання

територіальної громади с Катеринівка, с Братолюбівка, с Довгове, с Михайлівка,

с Світловщина Катеринівської сільської ради Лозівського району Харківської області

до територіальної громади м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с Шатівка, с Олександрівка, с Миколаївка, с Городнє Шатівської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади

м Лозова, с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Про схвалення проекту рішення Лозівської міської ради «Про добровільне приєднання територіальної громади с-ща Кінне та с-ща Лагідне Кінненської сільської ради Лозівського району Харківської області до територіальної громади м Лозова,

с Герсеванівське, с Лісівське Лозівської міської ради Харківської області»

Проекти рішень на пленарне засідання 

L  cесії міської ради VII скликання

20 липня 2018 року

Про  встановлення  єдиного  податку.

Про  надання  згоди  на добровільне приєднання територіальній громаді селищ Кінне та Лагідне Лозівського району Харківської  області до територіальної  громади міста  Лозова  Харківської   області.

Про  надання  згоди на добровільне приєднання територіальній громаді сіл   Тихопілля, Благодатне, Нова Мечебилівка, Лиман Лозівського району   Харківської  області до  територіальної   громади міста  Лозова   Харківської   області.

Про  внесення  змін  до  рішення Лозівської міської  ради Харківської області від 16.02.2018р. № 822 «Про затвердження Комплексної програми «Безпечне місто Лозова» на 2018-2020 роки».

Про  погодження   Актів  про списання багатоквартирних  будинків з  балансу комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» Лозівської міської  ради  Харківської  області

Про затвердження міської комплексної Програми на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа  на 2018-2020 роки у м. Лозова

Про  прийняття  у  комунальну  власність територіальної громади м. Лозова об’єкта нерухомого  майна,  розташованого   за адресою:  Харківська область,  м. Лозова, вул. Лозовського,  буд. 11 

Про  прийняття   у  комунальну   власність територіальної громади м.Лозова квартири,

розташованої за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул .О. Лавренка,  буд. 37,  кв. 1,

та   включення   її   до  переліку   об’єктів житлового фонду  

Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність територіальної громади м. Лозова Харківської області матеріальних цінностей - комплекту засобів індивідуального захисту персоналу і пацієнтів від рентгенівського опромінення

Про прийняття міжбюджетного трансферту  на  2019  рік   по галузі  «Охорона   здоров’я» для медичного обслуговування населення  Лозівського  району.
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017р. № 510 «Про затвердження Комплексної програми профілактики та протидії злочинності на території м.Лозова на 2017-2019 роки»
Про внесення змін до рішення міської ради від 16.02.2018 року  № 815 «Про організацію перевезень та надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2018 році»
Про погодження Статуту Дочірнього підприємства «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області в новій редакції
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження   Програми благоустрою м. Лозова на 2017 - 2020 роки».

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017 -  2020 роки».м. Лозова на 2017 -  2020 роки».

Про присвоєння адрес.
Про переведення квартири № 3 в будинку 28 по вул. Привокзальна в м. Лозова Харківської області у нежитлове приміщення.
Про надання спеціального зонального погодження щодо використання земельної ділянки по вул.Михайла Грушевського, 48 в м. Лозова Харківської області.
Про надання спеціального зонального погодження щодо використання   земельної  ділянки по  пров. Комунальний, 2  в м. Лозова Харківської області.
Про передачу у власність громадянам земельних ділянок.
Про оренду земель комунальної власності.
Про постійне користування в місті Лозова.
Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах (аукціоні).
Про надання дозволу на поділ земельної ділянки комунальної власності.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території, підпорядкованій Лозівській міській раді

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 539 "Про затвердження Програми соціального захисту населення м.Лозова на 2017-2020 роки"
Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді села Єлизаветівка Лозівського району Харківської області до територіальної громади міста Лозова Харківської області

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді сіл Бунакове, Святушине,  Горохівка Лозівського району Харківської області до територіальної громади міста Лозова Харківської області
Про надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді сіл Павлівка Друга, Новоселівка, Бакшарівка, Зелений Гай Лозівського району Харківської області до територіальної  громади міста Лозова Харківської області
Про обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Лозова.
Про використання коштів на придбання житла для дитячого будинку сімейного типу у 2018 році
Про затвердження звіту про виконання міського  бюджету за І півріччя 2018 року

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 17 листопада 2016 року № 433

«Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі, фізичної культури та спорту, підтримки молоді м. Лозова Харківської області на 2017-2020 роки»
Про ліквідацію відділення денного догляду для дітей з інвалідністю та затвердження Положення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської  міської ради в новій редакції та його структури.

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №806 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Про внесення змін до рішення міської ради   від  24  травня  2018  року  № 895   «Про

затвердження Програми реалізації міні-проектів - переможців обласного конкурсу міні - проектів   розвитку територіальних громад «Разом  в  майбутнє»  у 2018  році»

Про надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку за добровільною відмовою власника на користь територіальної громади міста Лозова Харківської області

 

Проекти рішень на пленарне засідання 

XLІХ  позачергової  cесії міської ради VII скликання

08 червня 2018 року

Про  виключення  квартир   з  переліку об’єктів житлового фонду, які складають комунальну  власність  територіальної громади м. Лозова Харківської  області

Про внесення змін до рішення міської ради  від 21.07.2017 року № 674  "Про безоплатну

передачу майна,  яке знаходиться на праві господарського  відання   на   балансі    КП "Лозоваводоканал" Лозівської міської ради,  в межах міської комунальної власності"

Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в місті Лозова

Про присвоєння адреси.

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року № 806  «Про міський бюджет на 2018 рік»

Про внесення змін до рішення  міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2020 роки»

Про  внесення  змін до рішення  міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на     2017 -  2020  роки».

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області «Про спрямування фінансової допомоги КП «Житлова управляюча компанія» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності»  від 22.12.2017 року № 802

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді сіл Домаха та Українське міста Лозова Харківської області до територіальної  громади   міста Лозова Харківської області.

Про  надання  згоди на  добровільне приєднання територіальній громаді селища  Миролюбівка,  сіл Мирне, Степове,   Федорівка   Лозівського району   Харківської   області   до територіальної   громади  міста Лозова  Харківської  області.

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді сіл   Нова Іванівка, Мальцівське, Нестеліївка, Страстне Лозівського району    Харківської області до територіальної громади міста Лозова Харківської   області.

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді сіл Миколаївка, Олексіївка, Копані, Поди, Мар’ївка, Литовщина Лозівського району Харківської області до територіальної громади міста Лозова   Харківської  області.

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді селища міського типу Панютине, села Хлібне міста Лозова Харківської області до територіальної  громади міста Лозова Харківської області

Про   надання   згоди на добровільне приєднання територіальній  громаді сіл Артільне, Барабашівка, Григоросове, Дивізійне,      Миколаївка,     Надеждине Лозівського району Харківської області до територіальної  громади міста Лозова Харківської   області

Про   надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді сіл Яковлівка, Оддихне, Веселе, Степанівка, Сергіївка Лозівського району Харківської області до територіальної  громади міста Лозова Харківської   області

Про надання згоди на  добровільне приєднання територіальній громаді сіл Перемога, Червоний Кут, Герсеванівка,Роздори Лозівського району Харківської області до територіальної  громади міста Лозова Харківської області

Про надання згоди на   добровільне приєднання територіальній громаді селища Чернігівське та села Вільне Лозівського району Харківської області до територіальної  громади міста Лозова Харківської області

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді сіл Шатівка, Олександрівка, Миколаївка, Городнє Лозівського району Харківської області до територіальної  громади міста  Лозова   Харківської  області

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді сіл Садове, Богомолівка, Іванівка, Бритай, Різдвянка Лозівського району Харківської області до територіальної  громади міста Лозова Харківської області

Про надання згоди на добровільне приєднання територіальній громаді сіл Катеринівка, Світловщина, Михайлівка, Довгове, Братолюбівка  Лозівського району Харківської області до територіальної  громади міста Лозова Харківської області.

Про     доцільність   викупу   майна комунальним підприємством «Житлова    управляюча     компанія»  Лозівської міської ради Харківської області.

 

Проекти рішень на пленарне засідання 

XLVІIІ  cесії міської ради VII скликання

24 травня 2018 року

Про затвердження Комплексної Програми «Фінансова підтримка Лозівського міжрайонного відділення Комунального закладу  охорони здоров’я  Харківське обласне бюро судово -  медичної експертизи» на 2018-2020 рік

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.07.2017 року № 674 "Про безоплатну передачу майна, яке знаходиться на праві господарського  відання   на   балансі КП "Лозоваводоканал" Лозівської міської ради, в межах міської комунальної власності".
Про припинення  приватизації об’єкта нерухомого майна комунальної  власності  територіальної громади м. Лозова та скасування рішення міської  ради від 06.03.2018 р. № 858  "Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної  власності територіальноїгромади м. Лозова, які підлягають приватизації та відчуженню в 2018 році".
Про надання дозволу ДП "Лозоваводосервіс" КП"Теплоенерго" на списання з  балансу основних засобів (автомобілів). 
Про надання дозволу КП "ЕКО-САН" на списання з балансу основних засобів (житлового будинку).

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017р. № 510 «Про затвердження Комплексної програми профілактики та протидії злочинності на території м. Лозова на 2017-2019 роки»

Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до комунальної власності територіальної громади  м. Лозова Харківської області книг, придбаних на виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014 - 2018 роки.    

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 16.02.2018 р.  №822 «Про затвердження Комплексної програми «Безпечне місто Лозова» на 2018-2020 роки»

Про затвердження Програми реалізації міні – проектів-переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом  в  майбутнє»  у  2018 році.

Про доповнення плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради на 2018 рік

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 17 листопада 2016 року № 433 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі, фізичної культури та спорту, підтримки молоді м. Лозова Харківської області на 2017-2020 роки». 

Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в місті Лозова

Про затвердження Положення про конкурс    на   посаду     керівників комунальних   закладів   загальної середньої освіти Лозівської міської ради Харківської   області  (у новій  редакції)

Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік

Про    внесення    змін   до       рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487

«Про     затвердження          Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на  2017 - 2020 роки»


Проекти рішень на пленарне засідання 

XLVIІ  cесії міської ради VII скликання

27 квітня 2018 року

Про перейменування Комунального закладу охорони здоров’я «Вузлова лікарня» Лозівської міської ради Харківської області в Комунальний заклад охорони здоров’я «Лозівська міська поліклініка № 1» Лозівської міської ради Харківської області

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Лозова мереж теплопостачання

Про надання згоди на прийняття з державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Лозова Харківської області об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою:    Харківська область, м. Лозова, вул. Гвардійська, 12
Про внесення змін до рішення міської ради № 519 від 26.01.2017р. «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів нежитлової нерухомості».
Про реорганізацію Комунального закладу Охорони  здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Лозова» та Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико - санітарної допомоги Лозівського району» в Комунальні некомерційні підприємства.
Про затвердження Схеми теплопостачання міста Лозова
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2020 роки»
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року №487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017 - 2020 роки»
Про затвердження звіту про виконання міського  бюджету за І квартал 2018 року
Про надання пільг у 2018 році на проїзд окремим категоріям громадян у безготівковій формі 
Про внесення змін до рішення міської ради від 16.02.2018 року № 823 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради Харківської області»
Про присвоєння адрес
Про надання спеціального зонального погодження для зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на ділянку для розміщення і експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій.
Про переведення квартири № 23 в будинку 8 по вул. Свято-Миколаївській в м. Лозова Харківської області у нежитлове приміщення.
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017р. № 510 «Про затвердження Комплексної програми профілактики та протидії злочинності на території м.Лозова на 2017-2019 роки».
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 26.01.2017 р. № 508 «Про затвердження Програми фінансування навчання у сфері цивільного захисту посадових осіб виконавчих органів та суб’єктів господарювання комунальної власності Лозівської міської ради на 2017-2019 роки»

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 16.02.2018 р.  № 822 «Про затвердження Комплексної програми «Безпечне місто Лозова» на 2018-2020 роки».

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №806  «Про міський бюджет на 2018 рік»

Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в місті Лозова

Про передачу транспортного засобу з балансу КП "Теплоенерго" на баланс КЗОЗ «Лозівське ТМО»

Про спрямування фінансової підтримки ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» на   безповоротній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності
Про безоплатну передачу нерухомого майна – спортивного комплексу в парку «Перемога», розташованого за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Машинобудівників,  25 з балансу управління житлово - комунального господарства та будівництва міської ради на баланс управління освіти, молоді та спорту міської ради  

Діяльність комунальних підприємств

КП "ЖУК"

КП "Лозоваводосервис"

КП "Еко-Сан"

КП "Теплоенерго"


Проекти рішень на пленарне засідання 

XLVI позачергової cесії міської ради VII скликання

2 квітня 2018 року

Про спрямування фінансової підтримки ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго»на безповоротній основі для здійснення фінансово - господарської діяльності

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017- 2020 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №806 «Про міський бюджет на 2018 рік»

Про звернення депутатів Лозівської міської ради Харківської області до Прем'єр - міністра України, Голови Верховної Ради України та Голови Харківської обласної державної адміністрації

 

 

Проекти рішень на пленарне засідання 

XLV  позачергової cесії міської ради VII скликання

21 березня 2018 року

 

Проекти рішень на пленарне засідання 

XLІV  cесії міської ради VII скликання

06 березня 2018 року

Про виключення з переліку об’єктів, які складають комунальну власність територіальної громади м.Лозова,  об’єкта нерухомого майна, розташованого за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Олександра Лавренка, буд. 76

Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова, які підлягають приватизації та відчуженню в 2018 році.

Про відшкодування за понесені збитки, пов'язані з перевезенням громадян, які мають право на пільговий проїзд приміським залізничним транспортом

Про внесення змін до рішення міської ради від 05.11.2015 № 7 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

Про присвоєння адрес

Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в місті  Лозова

Про  внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Лозова на  2017- 2020 роки».                                                       

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2020 роки»

Про спрямування фінансової підтримки КП «Еко-Сан» на безповоротній основі для здійснення фінансово -господарської діяльності.
Про спрямування фінансової підтримки ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» на безповоротній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності.
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області «Про спрямування фінансової допомоги ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності» від 12.12.2017 року №768.
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017р. №510 «Про затвердження Комплексної програми профілактики та протидії злочинності на території м.Лозова на 2017-2019 роки»

Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік

зміни в додатках 1 та 2

 

Проекти рішень на пленарне засідання 

XLІІI  cесії міської ради VII скликання

16  лютого 2018 року

Про внесення змін до рішення міської ради від 15 січня 2016 року № 97 «Про умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування».

Про присвоєння адрес.

Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Лозова нерухомого  майна, розташованого за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Привокзальна, буд. 28-а.

Про виключення  з переліку об’єктів, які складають комунальну власність територіальної громади м.Лозова, квартир 1 і 2 в буд. 9 по вул. 38 Гвардійської дивізії в м. Лозова та житлового будинку в цілому.

Про надання повноважень Комунальному Підприємству «Житлова управляюча компанія» Лозівської міської ради Харківської області.

Про надання дозволу ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» на використання 70%  орендної плати, отриманої за передачу в оренду об’єкта нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Лозова.

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року №483 «Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2020 роки».

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово – комунального господарства м.Лозова на 2017 -  2020 роки».

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області «Про спрямування фінансової допомоги КП «Житлова управляюча компанія» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності» від 22.12.2017 року №802.

Про спрямування фінансової допомоги ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» на поворотній основі для здійснення фінансово - господарської діяльності.

Про спрямування фінансової допомоги КП «Лозівська муніципальна аптека» на поворотній основі для здійснення фінансово – господарської діяльності.

Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на  території, підпорядкованій Лозівській міській раді.
Про спрямування фінансової допомоги КП «Еко - Сан» на поворотній основі для здійснення фінансово - господарської діяльності.
Про визначення КП «Еко-Сан» тимчасовим виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів на території, підпорядкованій Лозівській міській раді.
Про внесення змін до рішення міської ради №438 від 17.11.2016р. «Про затвердження Комплексної програми «Охорона здоров’я лозівчан» на 2017-2019 роки». 
Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік
Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №806  «Про міський бюджет на 2018 рік»
Про надання в 2018 році пільг окремим категоріям громадян на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу готівкою.
Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р.  № 538 "Про затвердження Програми підтримки громадських організацій, діяльність яких спрямована на соціальний захист інвалідів, ветеранів війни та праці на 2017-2020 роки".
Про організацію перевезень та надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2018 році.
Про внесення змін  до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 539 «Про затвердження Програми соціального захисту населення м.Лозова на 2017-2020 роки». 
Про затвердження Положення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради в новій редакції та його структури.
Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради Харківської області.
Про затвердження Положення про призначення на посаду керівників закладів загальної   середньої освіти, які входять до комунальної власності Лозівської міської ради Харківської області.
Про схвалення міні-проектів підготовлених для участі у Харківському обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2018 року
Про затвердження Програми «Управління енергією в місті Лозова на 2018 рік».
Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в місті Лозова
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017р. № 510 «Про затвердження Комплексної програми профілактики та протидії злочинності на території м.Лозова на 2017-2019 роки»
Про затвердження Комплексної програми «Безпечне місто Лозова» на 2018-2020 роки
Про реорганізацію Комунального  закладу  охорони  здоров’я  «Центр первинної  медико - санітарної допомоги міста Лозова» та Комунального закладу охорони здоров’я  «Центр  первинної медико - санітарної допомоги  Лозівського  району»  в  Комунальні некомерційні    підприємства
Про затвердження Кушніра Ю.В. на посаду керуючого справами виконавчого комітету  Лозівської міської ради Харківської області

Про уповноваження міського голови на підписання Договору про надання місцевої гарантії.

 

2017

Проекти рішень на пленарне засідання 

XLІI позачергової cесії міської ради VII скликання

30 грудня 2017 року

Про затвердження порядку денного  ХLІІ  позачергової  сесії міської ради VІІ скликання

Про внесення змін до рішення міської ради від  22 грудня 2016 року № 473 «Про міський бюджет на 2017 рік»№ 473 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2017 року  № 771 «Про присвоєння адрес»

Проекти рішень на пленарне засідання 

XLI позачергової cесії міської ради VII скликання

22 грудня 2017 року

Про безоплатне прийняття благодійної пожертви до комунальної власності територіальної громади м. Лозова

Про внесення змін до рішення міської ради № 749 від 22.11.2017 р. «Про затвердження Програми підтримки Телерадіокомпанії «Лозова» на 2017 - 2020 роки»
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017- 2020 роки»
Про спрямування фінансової допомоги КП «Теплоенерго» на поворотній основі для здійснення фінансово - господарської діяльності
Про затвердження порядку розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарків, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території м. Лозова
Про встановлення пільги при сплаті збору за місця для паркування транспортних засобів на 2018 рік
Про встановлення пільги із плати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів нежитлової нерухомості в місті Лозова Харківської області на 2018 рік
Про встановлення пільг із сплати земельного податку в місті Лозова Харківської області на 2018 рік
Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в місті Лозова
Про погодження внесення змін до контракту з директором ТРК «Лозова» Красноперовою А.С.
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 17 листопада 2016 року № 433 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі, фізичної культури та спорту, підтримки молоді м. Лозова Харківської області на 2017-2020 роки»

Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2016 року № 473 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Про міський бюджет на 2018 рік

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 05.11.2015 № 7 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

Про спрямування фінансової допомоги КП «Житлова управляюча компанія» на поворотній основі для здійснення фінансово - господарської діяльності

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року№ 483

«Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2020 роки».

 

Проекти рішень на пленарне засідання

XL позачергової cесії міської ради VII скликання

12 грудня 2017 року

Про затвердження Програми створення служби містобудівного кадастру в місті Лозова Харківської області на 2018-2020 роки.

Про затвердження плану роботи Лозівської міської ради на 2018 рік.

Про визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб по м. Лозова Харківської області на 2018 рік.

Про внесення змін до рішення міської ради № 1002 від 20.09.2013 року «Про затвердження Порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Лозова».

Про прийняття з державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Лозова Харківської області квартири, розташованої за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Ломоносова, буд. 36, кв. 35.

Про присвоєння адрес.
Про затвердження статуту комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради в новій редакції.

Про погодження Статуту Дочірнього підприємства   «Лозоваводосервіс»

комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області в новій редакції.

Про безоплатне прийняття благодійної пожертви до комунальної власності територіальної громади м. Лозова.

Про визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території м. Лозова Харківської області.

Про внесення змін до Регламенту Лозівської міської ради Харківської

області VІІ скликання, затвердженого рішенням міської ради від 27.04.2017р. № 607
Про внесення змін до Положення про постійні комісії Лозівської міської ради Харківської області VІІ скликання, затвердженого рішенням міської ради від 25.12.2015р. № 60
Про внесення змін до рішення міської ради від 17.11.2016 р. № 433 "Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі, фізичної культури та спорту, підтримки молоді м.Лозової Харківської області на 2017 – 2019 роки"
Про списання багатоквартирних будинків з балансу комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» Лозівської міської ради Харківської області

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2020 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 484 «Про затвердження Програми розвитку інфраструктури м.Лозова на 2017- 2020 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017- 2020 роки»

Про спрямування фінансової підтримки КП «Житлова управляюча компанія» на безповоротній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності

Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в місті Лозова
Про надання дозволу КП «ЖУК» на укладання договору фінансового лізингу з ПАТ КБ «Приватбанк»
Про спрямування фінансової допомоги ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» на поворотній основі для здійснення фінансово - господарської діяльності.

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області «Про спрямування фінансової допомоги КП «Теплоенерго» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності» від 08.06.2017 року № 627.

Про оптимізацію закладів охорони здоров’я міста Лозова.

Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради та її виконавчого комітету на 2018 рік

Проекти рішень на пленарне засідання 

XXXІХ позачергової cесії міської ради VII скликання,

22 листопада 2017 року

Про внесення змін до рішення міської ради від 17.10.2016 року № 435 «Про затвердження Програми розвитку культури у місті Лозова на 2017-2019 роки».

Про внесення змін до рішення міської ради № 443 від 17.11.2016р. «Про затвердження Програми підтримки Телерадіокомпанії «Лозова» на 2017 - 2019 роки».

Про внесення змін до пункту 7 рішення міської ради від 24.02.2017року №548 «Про організацію перевезень та надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2017 році».

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.04.2017 року № 594 «Про відшкодування за понесені збитки, пов'язані з перевезенням громадян, які мають право на пільговий проїзд приміським залізничним транспортом».

Про виключення будинку за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Олександра Лавренка, буд. 76 з переліку об’єктів житлового фонду та про відчуження його шляхом продажу на аукціоні.

Про надання зоні зелених насаджень, розташованій в межах вулиць: Ярослава Мудрого, Першотравневої, Миколи Моргуна та бульвару Шевченка м.Лозова, статусу скверу та присвоєння йому назви «Сквер Пам’яті».

Про надання зоні зелених насаджень, розташованій біля будинку 15 на другому мікрорайоні в м.Лозова, статусу скверу та присвоєння йому назви «Сквер бійцям за Незалежність України».

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.07.2017р. № 674 «Про безоплатну передачу майна, яке знаходиться на праві господарського відання на балансі КП "Лозоваводоканал" Лозівської міської ради, в межах міської комунальної власності».

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017р. № 510 «Про затвердження Комплексної програми профілактики та протидії злочинності на території м.Лозова на 2017-2019 роки».

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.10.2017 № 714 "Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2016р. №459 "Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей на 2017-2019 роки в м.Лозова, в новій редакції".
Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 715 "Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 539 "Про затвердження Програми соціального захисту населення м.Лозова на 2017-2019 роки, в новій редакції".
Про введення в експлуатацію загальнобудинкових вузлів обліку газу.
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області «Про спрямування фінансової допомоги КП «Теплоенерго» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності» від 08.06.2017 року № 627.
Про списання багатоквартирних будинків з балансу комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» Лозівської міської ради Харківської області.

Проекти рішень на пленарне засідання 

XXXVІІІ позачергової cесії міської ради VII скликання,

03 листопада 2017 року

Про внесення змін до міського бюджету на 2017р.

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року №483 «Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2019 роки».

Про  внесення  змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017 -  2020 роки».

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017 р. № 510 «Про затвердження Комплексної програми профілактики та протидії злочинності на території м. Лозова на 2017-2019 роки»

Проекти рішень на пленарне засідання 

XXXVІІ cесії міської ради VII скликання,

24 жовтня 2017 року

Про   внесення   змін   до   рішення міської ради  № 438 від 17.11. 2016р. «Про затвердження  Комплексної Програми «Охорона здоров’я лозівчан» на 2017-2019 роки»

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради Харківської області від 26.01.2017р. № 510 «Про затвердження Комплексної програми профілактики та протидії злочинності на території м. Лозова  на 2017-2019 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради № 442  від   17.11.2016  «Про  затвердження Програми  забезпечення  правового супроводу діяльності Лозівської міської ради та її виконавчих органів на 2017 - 2019 роки»

Про виключення  з переліку об’єктів, які складають комунальну власність територіальної громади м. Лозова, квартири № 4 в  буд. 6  по  пров.  Нікітіна  в  м.  Лозова та  житлового будинку в цілому

Про затвердження тимчасової схеми прибудинкової території багатоквартирного     будинку, розташованого   за   адресою:  м. Лозова, м-н 3, буд. 3

Про затвердження тимчасової схеми прибудинкової території багатоквартирних      будинків, розташованих      за     адресою: м.Лозова, м-н 4, буд. №№ 24, 24а, 24б,24в

Про затвердження тимчасової схеми прибудинкової території багатоквартирного  будинку, розташованого за адресою: м. Лозова, м-н 4, буд. 30

Про затвердження тимчасової схеми прибудинкової території багатоквартирного  будинку, розташованого за адресою: м. Лозова, м-н 5, буд. 27

Про затвердження тимчасової схеми прибудинкової території багатоквартирного     будинку, розташованого     за    адресою: м. Лозова, пров. Каштановий, буд. 1

Про звільнення Свято-Смоленського Храму Харківської   єпархії    Української Православної Церкви від сплати пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури  м. Лозова

Про внесення змін до рішення міської ради від 12.12.2016 р. № 459 "Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей на 2017-2019 роки в м.Лозова, в новій редакції"

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 538 "Про затвердження Програми  підтримки громадських організацій, діяльність яких спрямована на соціальний захист інвалідів, ветеранів війни та праці, на 2017-2019 роки в м.Лозова, в новій редакції"

Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2017 р. № 539 "Про затвердження Програми соціального захисту населення м.Лозова на 2017-2019 роки, в новій редакції"

Про звернення депутатів Лозівської   міської  ради  Харківської області до голови  Лозівської районної державної  адміністрації   Харківської області Красноперова С.Г.

Про переведення квартири № 52 в будинку 23 на 1 мікрорайоні в м. Лозова Харківської області у нежитлове приміщення

Про переведення квартири № 62 в будинку 28 на 1 мікрорайоні в м. Лозова Харківської області у нежитлове приміщення

Про внесення змін до рішення міської ради від 26.02.2016 року № 145 «Про затвердження Положення щодо визначення розміру орендної плати при укладанні договорів оренди землі  м. Лозова»

Про затвердження звіту про виконання міського  бюджету за 9 місяців 2017 року
Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

Про внесення змін  до  рішення міської ради від 03.02.2012 року №  543  «Про затвердження Порядку пайової участі замовників будівництва   у    розвитку інфраструктури м. Лозова»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 484 «Про затвердження Програми розвитку інфраструктури м. Лозова на 2017 -  2019 роки».
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Лозова на 2017- 2019 роки».
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 р. № 486 «Про затвердження Природоохоронної програми щодо покращення екологічного стану в м. Лозова на 2017-2019  роки».
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016р.  № 483 «Про затвердження Програми благоустрою м.Лозова на 2017-2019 роки».     

Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в м. Лозова

Про погодження заходів щодо реструктуризації заборгованості КП «Теплоенерго» міської ради за спожитий природний газ

 

Проекти рішень на пленарне засідання 

XXXVІ cесії міської ради VII скликання

Про внесення змін до рішення міської ради № 438 від 17.11. 2016р. «Про затвердження  Комплексної програми «Охорона здоров’я лозівчан» на 2017-2019 роки»

Про затвердження тимчасової схеми прибудинкової території багатоквартирного будинку, розташованого за адресою: м. Лозова, пров. Каштановий, буд. 3

Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2015 року № 67 «Про  затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» (зі змінами)

Про внесення змін до рішення міської ради № 445 від 17.11.2016 року «Про затвердження Програми відзначення державних, професійних та місцевих свят, пам’ятних дат, історичних подій держави, ювілейних та святкових дат, днів народжень, вшанування пам’яті видатних людей міста Лозова, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста, здійснення представницьких та інших заходів на 2017 - 2019 роки» державних, професійних та місцевих свят, пам’ятних дат, історичних подій держави, ювілейних та святкових дат, днів народжень, вшанування пам’яті видатних людей міста Лозова, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста, здійснення представницьких та інших заходів на 2017 - 2019 роки»
Про внесення змін до рішення міської ради № 577 від 30.03.2017 року «Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів Лозівською міською радою та її виконавчими органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету»
Про прийняття з державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Лозова Харківської області квартири за адресою: Харківська обл., м.Лозова, вул.Ломоносова, буд. 36, кв. 29.

Про внесення змін до рішення міської ради № 511 від 26 січня 2017 року «Про затвердження цільової Програми розвитку місцевого самоврядування Лозівщини на 2017 - 2019 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 17.11.2016 року № 433 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі, фізичної культури та спорту, підтримки молоді м. Лозова Харківської області на 2017 - 2019 роки»

Про надання згоди на зарахування вартості необоротних активів з реконструкції магістральної теплової мережі від котельні по вул. Свободи на ділянці КТ 12-1 КТ 12а-2 по вул. Моторного міста Лозова Харківської області 

Про присвоєння адрес.
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2019 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017 - 2019 роки»

Про спрямування фінансової підтримки КП «Житлова управляюча компанія» на безповоротній основі для здійснення фінансово - господарської діяльностіна безповоротній основі для здійснення фінансово - господарської діяльності

Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в м. Лозова

Про надання згоди на вчинення правочинів щодо заміни боржника у зобов’язаннях.

 

Проекти рішень на пленарне засідання 

XXXІІІ cесії міської ради VII скликання

   21 липня 2017 року 

Про  надання  згоди  на  прийняття  з  державної  власності у комунальну власність територіальної громади м.Лозова Харківської області квартири, розташованої за адресою: Харківська  область,  м.Лозова, вул. Ломоносова,  буд. 36, кв. 35.

Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність територіальної громади м.Лозова Харківської  області  майна,  яке  обліковується на  балансі ОКЗ «ЛУКіМ».

Про визначення  зберігача безхазяйного нерухомого   майна,   розташованого  за адресою: Харківська область, м. Лозова, бульвар Шевченка,  буд. 59-а.

Про виключення  з  переліку  об’єктів, які складають комунальну власність територіальної  громади  м.Лозова,  квартир  № 2 та № 10,  розташованих в буд.5 по вул.Севастопольський бульвар в м. Лозова Харківської області

Про  виключення  з переліку  об’єктів, які складають комунальну власність територіальної    громади м.Лозова, квартири за адресою:  Харківська обл., м.Лозова, вул.  Севастопольський бульвар,  буд. 9, кв. 2

Про  внесення  змін до рішення  міської  ради від 22.12.2016 року № 485 «Про затвердження Програми стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста  Лозова  Харківської  області до ефективного використання  енергетичних  ресурсів  на 2017 - 2020 роки».

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Лозова безхазяйного об’єкту.

Про безоплатну передачу майна у власність ОСББ «4-43»
Про внесення змін до рішення міської ради від 08.06.2017 року № 628 «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Лозова безхазяйних об’єктів»
Про внесення змін до рішення міської ради № 445 від 17.11.2016 року «Про затвердження Програми відзначення державних, професійних та місцевих свят, пам’ятних дат, історичних подій держави, ювілейних та святкових дат, днів народжень, вшанування пам’яті видатних людей міста Лозова, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста, здійснення представницьких та інших заходів на 2017 - 2019 роки».
Про прийняття міжбюджетного трансферту на 2018 рік по галузі «Охорона здоров’я» для медичного обслуговування населення Лозівського району.
Про укладення договору позички.
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради №404 від 17.11.2016 року «Про затвердження Положення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради та його структури»
Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Лозова безхазяйних об’єктів

Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Лозова квартир

за №№ 20 та 23, розташованих за адресою:  Харківська  обл.,  м. Лозова, вул. Свободи,

буд. 2, та включення їх до переліку об’єктів житлового фонду
Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Лозова житлового будинку, розташованого за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул.О.Лавренка, буд. 76, та включення його до переліку об’єктів житлового фонду
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 17 листопада 2016 року № 433 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі, фізичної культури та спорту, підтримки молоді м. Лозова Харківської області на 2017 - 2019 роки»

Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в м. Лозова

Про присвоєння адрес
Про перейменування вулиці Маршала Москаленка в місті Лозова Харківської області
Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року
Про безоплатну передачу майна, яке знаходиться на праві господарського відання на балансі КП «Лозоваводоканал» Лозівської міської ради, в межах міської комунальної власності
Про затвердження статуту комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради в новій редакції.
Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки м.Лозова на 2017-2021 роки
Про передачу міжбюджетного трансферту на утримання центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей у 2018 році

Про доповнення плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради на 2017 рік.

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2016 року № 473 «Про міський бюджет на 2017 рік»
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 484 «Про затвердження   Програми розвитку інфраструктури м. Лозова на 2017- 2019 роки»
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження  Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2019 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження

Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Лозова на  2017- 2019 роки»
Про затвердження Програми «Розбудовуємо місто разом»

 

Проект рішення "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає КП «Лозоваводоканал» Лозівської  міської ради"

- Додаток до рішення виконавчого комітету "Структура тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надає КП «Лозоваводоканал» Лозівської  міської ради Харківської області"

 

Проект рішення "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), які надає КП «Лозоваводоканал» Лозівської міської ради"

 - Додаток до рішення виконавчого комітету "Структура тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), які надає КП «Лозоваводоканал» Лозівської  міської ради Харківської області"

 

Проекти рішень на пленарне засідання XXXІ cесії

міської ради VII скликання, 8 червня 2017 року 

Пояснювальна записка до проекту рішення сесії 08.06.2017 рокудо проекту рішення сесії 08.06.2017 року

Про затвердження порядку денного XXXI сесії міської ради VII скликання
Про внесення змін до рішення міської ради від 15 вересня 2016 року № 350 «Про спрямування фінансової допомоги КП «Лозоваводоканал» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності»
Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2016 року № 465 «Про спрямування фінансової допомоги КП «Теплоенерго», КП «Лозоваводоканал», КП «Житлова управляюча компанія» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності»
Про внесення змін до рішення міської ради від 26 січня 2017 року № 506 «Про спрямування фінансової допомоги КП «Еко-Сан» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності»

Про спрямування фінансової допомоги КП «Теплоенерго» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльностідопомоги КП «Теплоенерго» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2019 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017- 2019 роки»розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017- 2019 роки»

Про затвердження Переліку майданчиків для паркування (спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів) в місті Лозова Харківської області

Про виключення з переліку об’єктів, які складають комунальну власність територіальної громади м.Лозова, квартири за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Севастопольський бульвар, буд. 2-а, кв. 1
Про безоплатну передачу тракторних засобів з балансу комунального підприємства "Теплоенерго" Лозівської міської ради Харківської області на баланс комунального підприємства "ЕКО-САН" Лозівської міської ради Харківської області
Про внесення змін до рішення міської ради від 20.09.2013 року № 1002 "Про затвердження порядку передачі в оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Лозова"

Про списання багатоквартирного будинку, розташованого за адресою: м. Лозова, м-н 3, буд. 3 з балансу комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» міської ради та передачу його в управління Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ОСББ 3-3»

Про списання багатоквартирного будинку, розташованого за адресою: м.Лозова, м-н 3, буд. 16 з балансу комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» міської ради та передачу його в управління Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ОСББ 3-16»

Про списання багатоквартирного будинку, розташованого за адресою: м. Лозова, м-н 4, буд. 30 з балансу комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» міської ради та передачу його в управління Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Єдина оселя»

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 05.11.2015 №7 «Про утворення виконавчого комітету ради, його чисельності та затвердження персонального складу»

Про зміну типу та найменування Лозівського ліцею № 4 Лозівської міської ради Харківської області
Про внесення змін до рішення міської ради від 17 листопада 2016 року № 433 «Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі, фізичної культури та спорту, підтримки молоді м. Лозова Харківської області на 2017-2019 роки»

Про надання Управлінню освіти, молоді та спорту міської ради дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації

Про затвердження Програми функціонування, вдосконалення системи управління якістю в міській раді та її виконавчих органах на 2017 - 2019 роки.

Про схвалення та приєднання Лозівської міської ради Харківської області до Європейської ініціативи «Мери за економічне зростання»

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Лозова безхазяйних об`єктів

Про внесення змін в рішення міської ради від 30.03.2017 року № 582 «Про затвердження переліку земельних ділянок, які будуть виставлені на земельні торги окремими лотами для продажу права оренди».
Про внесення змін до рішення міської ради від 18.08.2016 року № 320 «Про затвердження загального переліку об’єктів топоніміки міста Лозова Харківської області».
Про присвоєння адрес.
Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в м. Лозова
Про результати спеціальної перевірки щодо Крикуна Валерія Вікторовича та Барановського Володимира Яремовича
Про внесення змін до міського бюджету на 2017р.
Про включення до переліку об’єктів житлового фонду, які складають комунальну власність територіальної громади м. Лозова, квартири за адресою: Харківська область, м. Лозова, вул. Свободи, буд. 2, кв. 21.

Проекти рішень на пленарне засідання XXX cесії

міської ради VII скликання, 27 квітня 2017 року

Про виключення з переліку об’єктів, які складають комунальну власність територіальної громади м. Лозова, квартири за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Гастелло, буд. 6, кв. 3

Про визначення зберігача безхазяйного нерухомого майна, розташованого за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Лозовського, буд. 11

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.11.2015 року № 37 «Про затвердження базової мережі закладів відділу культури Лозівської міської ради Харківської області»

Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Комплексної Програми «Охорона здоров’я лозівчан» на 2017-2019 роки» від 17.11.2016 року № 438

Про визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території м. Лозова Харківської області

Про відшкодування за понесені збитки, пов'язані з перевезенням громадян, які мають право на пільговий проїзд приміським залізничним транспортом

Про внесення змін до Програми соціального захисту населення м. Лозова на 2017-2019 роки

Про внесення змін до рішення міської ради від 18.08.2016 року № 310 «Про Порядок надання та використання коштів з міського бюджету у вигляді фінансової підтримки (допомоги) комунальним підприємствам територіальної громади м.Лозова»

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2017р.

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради № 407 від 17.11.2016 року «Про затвердження списку присяжних Лозівського міськрайонного суду Харківської області»

Про виключення з переліку об’єктів, які складають комунальну власність територіальної громади м. Лозова, квартири за адресою: Харківська обл., м. Лозова, вул. Гастелло, буд. 6, кв. 3

Про визначення зберігача безхазяйного нерухомого майна, розташованого за адресою: Харківська область, м.Лозова, вул. Лозовського, буд. 11

Про внесення змін до рішення міської ради від 27.11.2015 року № 37 «Про затвердження базової мережі закладів відділу культури Лозівської міської ради Харківської області»

Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Комплексної Програми «Охорона здоров’я лозівчан» на 2017-2019 роки» від 17.11.2016 року № 438

Про визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів на території м. Лозова Харківської області

Про відшкодування за понесені збитки, пов'язані з перевезенням громадян, які мають право на пільговий проїзд приміським залізничним транспортом

Про внесення змін до Програми соціального захисту населення м. Лозова на 2017-2019 роки

Про внесення змін до рішення міської ради від 18.08.2016 року № 310 «Про Порядок надання та використання коштів з міського бюджету у вигляді фінансової підтримки (допомоги) комунальним підприємствам територіальної громади м.Лозова»

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2017р.

Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради № 407 від 17.11.2016 року «Про затвердження списку присяжних Лозівського міськрайонного суду Харківської області»

Про внесення змін до рішення міської ради №511 від 26 січня 2017 року «Про затвердження цільової Програми розвитку місцевого самоврядування Лозівщини на 2017 - 2019 роки».

Про затвердження заступника міського голови

Про внесення змін до рішення міської ради від 17 листопада 2016 року № 433«Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі, фізичної культури та спорту, підтримки молоді м. Лозова Харківської області на 2017-2019 роки»

Про затвердження статутів навчальних закладів Лозівської міської ради Харківської області у новій редакції

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року №483 «Про затвердження Програми благоустрою м. Лозова на 2017-2019 роки»

Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року №487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017-2019 роки»

Про спрямування фінансової допомоги КП «Житлова управляюча компанія» на поворотній основі для придбання газових лічильників

Про внесення змін до рішення міської ради №445 від 17.11.2016 року «Про затвердження Програми відзначення державних, професійних та місцевих свят, пам’ятних дат, історичних подій держави, ювілейних та святкових дат, днів народжень, вшанування пам’яті видатних людей міста Лозова, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста, здійснення представницьких та інших заходів на 2017-2019 роки

Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в м. Лозова


Проекти рішень на пленарне засідання XXVIІI cесії

міської ради VII скликання, 30 березня 2017 року

Про затвердження статутів комунальних закладів охорони здоров’я.
Про затвердження Статуту КП «Лозоваводоканал» в новій редакції.

Про затвердження цільової Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Лозівської ОДПІ Головного управління ДФС у Харківській області для покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2017 - 2020 роки.

Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів Лозівською міською радою та її виконавчими органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету.

Про списання багатоквартирних будинків, розташованих за адресою: м. Лозова, мікрорайон 4, буд. №№ 24, 24а, 24б, 24в з балансу комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» міської ради та передачу їх в управління Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «4–24 КВАРТАЛ».

Про списання багатоквартирного будинку, розташованого за адресою: м. Лозова, м-н 5, буд. 27 з балансу комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» міської ради та передачу його в управління Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Злагода 5/27»

Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень і житлових будинків в нежитлові для розміщення об’єктів невиробничої сфери
Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Лозівській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, зайняття земельних ділянок без оформлення документів що посвідчують право на землю та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю
Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність територіальної громади м.Лозова Харківської області майна, яке обліковується на балансі ОКЗ "ЛУКіМ".
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 485 «Про затвердження Програми стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Лозова Харківської області до ефективного використання енергетичних ресурсів на 2017- 2020 роки»
Про внесення змін до Програми зайнятості населення Лозівського регіону на період до 2017 року, затвердженої рішенням міської ради від 20 грудня 2013 року № 1062 (зі змінами)
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 17 листопада 2016 року № 433 «Про затвердження
Комплексної програми розвитку освітньої галузі, фізичної культури та спорту, підтримки молоді м.Лозової  Харківської області на 2017-2019 роки»
Про внесення змін до рішення міської ради від 15.08.2013 року № 996 «Про створення Лозівського дошкільного навчального закладу (ясел - садка) комбінованого типу № 14 «Світанок» Лозівської міської ради Харківської області».
Про внесення змін до Програми соціального захисту населення м.Лозова на 2017-2019 роки. 
Про внесення змін до рішення міської ради від 15 вересня 2016 року № 350 «Про спрямування фінансової допомоги КП «Лозоваводоканал» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності».  
Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2016 року № 465 «Про спрямування фінансової допомоги КП «Теплоенерго», КП «Лозоваводоканал», КП «Житлова управляюча компанія» на поворотній основі для здійснення фінансово-господарської діяльності».  
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року №487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Лозова на 2017-2019 роки». 
Про затвердження заступника міського голови
Про внесення змін до рішення Лозівської міської ради від 05.11.2015 № 7 «Про утворення виконавчого комітету ради, його чисельності та затвердження персонального складу»

Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в м. Лозова

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2016 року №473 «Про міський бюджет на 2017 рік»

Про затвердження переліку земельних ділянок, які будуть виставлені на земельні торги окремими лотами для продажу права оренди

Про схвалення та приєднання Лозівської міської ради Харківської області до «Угоди Мерів щодо Клімату та Енергії».
Про звернення Лозівської міської ради Харківської області до Міністерства фінансів України щодо обмеження дохідних повноважень органів місцевого самоврядування базового рівня.
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження Програми благоустрою м.Лозова на 2017-2019 роки».              

Проекти рішень на пленарне засідання XXVII cесії міської ради VII скликання, 24 лютого 2017 року

Про присвоєння адреси нежитловій будівлі
Про затвердження плану зонування території (зонінгу) міста Лозова Харківської області
Про переведення квартири № 36 в будинку 8 по вул. Свято-Миколаївській в м. Лозова Харківської області у нежитлове приміщення
Про вирішення питань щодо регулювання земельних відносин в м. Лозова
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 483 «Про затвердження Програми  благоустрою м. Лозова на 2017-2019 роки»
Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2016 року № 487 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово - комунального господарства м. Лозова на 2017- 2019 роки»
Про затвердження заступника міського голови
Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження Комплексної програми «Охорона здоров’я лозівчан» на 2017 - 2019 роки» від 17.11.2016 року № 438
Про внесення змін до рішення міської ради від 26.02.2016 року № 140 «Про передачу нерухомого майна з балансу КП «ЖУК» на баланс КП «Теплоенерго»
Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, які складають комунальну власність територіальної громади м. Лозова і знаходяться в господарському віданні на балансі комунального підприємства «Лозоваводоканал» Лозівської міської ради Харківської області
Про прийняття з державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Лозова Харківської області квартир за №№ 10, 14, 19, 37, які розташовані в буд. 36 по вул. Ломоносова в м. Лозова Харківської області
Про затвердження Програми підтримки громадських організацій, діяльність яких спрямована на соціальний захист інвалідів, ветеранів війни та праці, на 2017-2019 роки в м.Лозова, в новій редакції
Про затвердження Програми соціального захисту населення м. Лозова на 2017-2019 роки, в новій редакції
Про спрямування фінансової підтримки комунальному підприємству «Лозівська муніципальна аптека» на безповоротній основі для здійснення фінансово – господарської діяльності
Про доповнення плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Лозівської міської ради на 2017 рік
Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2016 рік
Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2016 року № 473 «Про міський бюджет на 2017 рік»
Про організацію перевезень та надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2017 році
 


2016

XXV сесія міської ради VII скликання

XXIV сесія міської ради VII скликання

Проект рішення про бюджет 2017

Проект рішення міської ради "Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території  м. Лозова у нічний час"

 

до 2016р.

Проект статуту територіальної громади міста Лозова

Проект рішення "Про затвердження порядку надання дозволу на розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на житлових будинках і спорудах комунальної власності територіальної громади м. Лозова".

Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок переведення житлових приміщень і житлових будинків в нежитлові для розміщення об’єктів невиробничої сфери в новій редакції"

Проект рішення "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для будинків комунальної власності територіальної громади м. Лозова"

Додаток №2 до проекту рінення "Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для будинків комунальної власності територіальної громади м. Лозова"

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/lozova00/.system/tmp) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194