Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

GromadsBGLoz

     З метою надання можливості кожному жителю громади брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення населеного пункту та голосування за них, вирішено розпочати роботу з впровадженні в Лозівській міській ОТГ "громадського бюджету". З цією метою створено робочу групу з питань запровадження бюджетування за участі громадськості Лозівської міської об’єднаної територіальної громади., проведено перше засідання (Протокол засідання від 23.03.2020 року).

    Щоб визначитись з основними параметрами громадського бюджету робочою групою з питань запровадження бюджетування за участю громадськості Лозівської міської ОТГ, ініційоване опитування громадян щодо основних параметрів громадського бюджету - Форма опитування громадян щодо визначення основних параметрів громадського бюджету Лозівської міської ОТГ.  Опитування продовжено до 22.05.2020 року (Продовження опитування).

 

 МЕТОДИЧНІ ДОКУМЕНТИ щодо ГРМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ:

Лист Департаменту фінансів ХОДА від 12.03.2020 року №01-31/107

Наказ Міністерства фінансів України від 03.03.2020 року №94 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо механізмів участі громадскості у бюджетному процсі на місцевому рівні"

 

 

 

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ