Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

5484


Untitled.FR12


Згідно пункту. 2 розділу IV, частини 1 статті 3 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (надалі - Закон) оператор зовнішніх інженерних мереж, тобто дочірнє підприємство «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області (надалі – ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго»), зобов’язаний до 02 серпня 2019 року здійснити оснащення житлових будівель вузлами комерційного обліку, які здійснюватимуть загальний облік споживання послуг з централізованого водопостачання в житловій будівлі (надалі - вузол/вузли комерційного обліку питної води).

Оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку здійснюється відповідно до проектної документації з дотриманням будівельних норм і правил у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

Відповідно до норм статті 3 Закону, пунктів 3-5 «Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку» (надалі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 444 від 06.06.2018 року одним з етапів оснащення житлових будівель вузлами комерційного обліку питної води є повідомлення оператором зовнішніх інженерних мереж співвласників житлової будівлі про намір встановити в ній вузол/вузли комерційного обліку питної води.

Згідно норм Закону та Порядку власники (співвласники) будівлі мають право протягом двох місяців з дня отримання відповідного повідомлення прийняти одне з таких рішень:

               про згоду на встановлення вузла/вузлів комерційного обліку на запропонованих ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» умовах;

               про намір погодити з ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» відмінні від запропонованих умови встановлення вузла/вузлів комерційного обліку;

               про намір самостійно обладнати будівлю вузлом/вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

Якщо протягом двох місяців з дня отримання повідомлення власники (співвласники) будівлі не повідомлять ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго» про прийняте рішення або повідомлять про намір самостійно обладнати будівлю вузлом/вузлами комерційного обліку питної води чи погодити інші умови зі встановлення вузла/вузлів комерційного обліку питної води та не зроблять цього протягом чотирьох місяців - встановлення вузла/вузлів комерційного обліку питної води буде здійснено ДП «Лозоваводосервіс» КП «Теплоенерго».

У разі якщо власник (співвласники) будівлі не дає згоди або створює перешкоди встановленню вузла комерційного обліку в місцях вводу зовнішніх інженерних мереж у будівлю, оператор зовнішніх інженерних мереж, до яких приєднана (приєднується) будівля, може вимагати встановлення судом сервітуту щодо частини будівлі, в/на якій обладнується вузол комерційного обліку, для встановлення та обслуговування такого вузла обліку.

У такому випадку порядок відшкодування витрат на оснащення будівлі вузлами комерційного обліку, не змінюється.

Принагідно повідомляємо, що вказаний Закон передбачає застосування штрафних санкцій в розмірі 1 відсотку суми платежів, нарахованих за останній місяць, в якому надавалася відповідна комунальна послуга споживачам у будівлях які не обладнані вузлами обліку та будуть сплачені за рахунок коштів абонентської плати що призведе до недовиконання ремонтно-регламентних робіт на мережах водопостачання.

 

З повагою, Управління житлово-

комунального господарства

та будівництва Лозівської міської ради

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ