22°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 33%

Вітер: 17.70 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

 

Довідка про роботу управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області за І квартал 2018 року

 

Довідка про роботу управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області за 2017 рік

 

Інформаційно – аналітичні матеріали про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за 2017 рік

 

Додаток до інформаційно – аналітичних матеріалів про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за 2017 рік

 

 

Положення про управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області

 

Довідка про виконання Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей на 2017-2019 роки за І півріччя 2017 року

 

Довідка про виконання Програми соціального захисту населення м. Лозова на 2017-2019 роки за І півріччя 2017 року

 

Довідка про роботу управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області за І півріччя 2017 року

 

Інформаційно – аналітичні матеріали про роботу Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області за січень - квітень 2017 року

Про внесення змін до Положення про почесні звання України.

 

Інформація про виконання Програми соціальної підтримки учасників АТО та їх сімей за 7 місяців 2016 року.

 

Інформація про виконання Програми соціального захисту населення міста Лозова за 7 місяців 2016 року.

 

Довідка про роботу управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за І квартал 2017 року.

 

Довідка про роботу управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за 2016 рік.

 

Довідка про роботу управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за 2015 рік.

 

Довідка про роботу управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за 2014 рік.

 

Довідка про роботу управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради за 2013 рік


Звіт про проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг особам, які перебувають на обслуговуванні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради.

 У  2017 році комісією з проведення зовнішньої оцінки надання соціальних послуг особам, які перебувають на обслуговуванні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради, створеною за наказом начальника управління праці та  соціального захисту населення Лозівської міської ради від 20.12.2016 року № 69-од, було проведено зовнішню оцінку якості соціальних послуг, які надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради.

  В ході організації та проведення оцінки застосовувався Порядок проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 27 грудня 2013 року № 904 «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг».

Метою зовнішньої оцінки є: моніторинг та контроль якості надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради.

У 2016 році на обслуговуванні в територіальну центрі перебувало 2266 осіб, в тому числі: відділення соціальної допомоги вдома – 1130 осіб (з них – спеціалізоване відділення соціальної допомоги вдома для осіб з психічними захворюваннями – 78 осіб), відділення денного перебування – 633 особи, відділення організації надання адресної натуральної допомоги – 617 осіб.

Оцінка якості соціальних послуг визначається із застосуванням шкали оцінки якісних та кількісних показників якості  надання соціальних послуг. При  проведенні зовнішньої оцінки якості надання соціальної послуги догляду вдома застосовувалися показники якості соціальної послуги такі як: адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, повага до гідності отримувача соціальної послуги, професійність.

Комісією проведено вибіркову перевірку особових справ громадян, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома та спеціалізованому відділенні соціальної допомоги вдома. Справи ведуться з дотриманням вимог постанови КМУ від 29.12.2009 року № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів» та Державного стандарту догляду вдома, який затверджено наказом Міністерства соціальної політики від 13.11.2013 року № 760.

         Зовнішньою оцінкою було охоплено відділення денного перебування територіального центру. Згідно  вимог  п. 28 Переліку соціальних  послуг, умов та порядку їх надання територіальним центром, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1417, відділення денного перебування утворюється для надання соціальних послуг не менш як 30 громадянам на день. На момент перевірки ведення журналів надання соціальних послуг  у відділенні денного перебування виявлено, що  кількість отримувачів соціальних послуг відповідає вимогам вищезазначеної постанови.

          Згідно затверджених заходів та журналу обліку відвідування підопічними відділення, встановлено, що у відділенні денного перебування постійно проводяться зайняття, лекції, наприклад:

  • 11.01.2017 року проведено заняття за програмою «Здоров’я і довголіття» з слухачами «Університету третього віку» на тему: «Сучасні методи збереження здоров’я» та консультація з лікарем-терапевтом на тему: «Профілактика вірусних захворювань» (учасники 35 осіб);
  • 18.01.2017 року лекція на тему: «Значення фізичних вправ та користь загартовування для літніх людей» та вікторина «Формула здоров’я» (учасники 31 особа);
  • 25.01.2017 року тренінгове заняття з підопічними відділення: «Мозковий штурм» щодо пропаганди фізичної культури і здорового способу життя серед людей похилого віку (учасники 36 осіб).

У відділенні працює спортивна кімната, яка користується великим попитом серед відвідувачів відділення. Вони мають змогу займатися, під керівництвом інструктора з трудової адаптації, на сучасних силових і кардіо тренажерах, отримують заряд позитивної енергії та підтримують своє здоров’я. Послуги надаються на безоплатній та платній основі, згідно затверджених тарифів. Ведеться реєстраційна картка обліку наданих послуг. В день проведення перевірки послугами спортивної кімнати скористалися 22 особи.

          Також, у відділенні працює пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, послугами якого скористалося у 2016 році 43 громадянина.         

Під час зовнішньої оцінки діяльності територіального центру було перевірено роботу відділення організації надання адресної натуральної допомоги.

         Відділенням надаються наступні види послуг: перукарські, швацькі,  виконання робіт з ремонту приміщень, рубання дров, допомога на присадибній ділянці тощо.

Протягом 2016 року платними послугами територіального центру скористалися 372 особи, загальна сума коштів, яка надійшла від отримувачів платних соціальних послуг, склала 105,2 тис.грн., в тому числі: за швацькі послуги – 2,4 тис.грн., перукарські – 5,4 тис.грн.

За результатами проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лозівської міської ради можна оцінити, як «добре».

Голова комісії, перший заступник

начальника управління

І.Ф.  Сазонова

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ