-2°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 97%

Вітер: 6.44 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ПЛАН

ПЛАН

03

Стан удосконалення системи управління охороною праці на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності міста Лозова знаходиться під постійним контролем міської влади.

В 2017 році на підприємствах, в установах та організаціях міста за результатами розслідувань було взято на облік 4 нещасні випадки, пов'язаних з виробництвом, що на 60 % або на 6 випадків менше ніж за минулий рік (2016 рік – 10 нещасних випадків).

В даних нещасних випадках було травмовано 4 працівників.

Серед потерпілих 2 жінки, неповнолітніх немає.

На підприємствах:

  1. 1. КЗОЗ «Лозівське ТМО» – 1;

2. Територіальний центр соціального обслуговування – 1;
3. ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод» – 1;

  1. 4. КП «Житлова управляюча компанія» – 1 .

 По кожному нещасному випадку підприємствами розроблені заходи щодо попередження аналогічних випадків, встановлений контроль за їх виконанням.

Професійних захворювань на підприємствах м. Лозова в  2017 році зафіксовано не було.

 Протягом 2017 року 1420 посадових осіб та 4446 робітників підприємств, установ і організацій міста пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці, що становить до потрібного 95,3 % та 98,7 % відповідно.

При повідомній реєстрації колективних договорів підприємств, установ та організацій міста в обов’язковому порядку рекомендується включення до них заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам та передбачення коштів на їх попередження.

На 2017 рік в колективних договорах заплановано 1024 заходи на суму 8431 тис.грн., виконано протягом 2017 року – 932 заходи на суму 10163 тис.грн. Сума коштів на охорону праці, витрачена в розрахунку на 1 працюючого, склала 905 грн.

28 квітня в місті відзначався День охорони праці в Україні під девізом "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці". Рішенням виконавчого комітету Лозівської міської ради від 23 березня 2017 року був затверджений План заходів в м. Лозова на 2017 рік до Дня охорони праці в Україні, згідно з яким підприємствами, установами і організаціями міста проводилася відповідна робота.

            Протягом 2017 року було проведено всього 25 семінарів з питань охорони праці та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці з представниками підприємств, установ і організацій м. Лозова та 24 сеансів телефонного зв’язку “Гаряча лінія” з питань застосування законодавства про охорону праці.

Постійно проводиться облік нещасних випадків невиробничого характеру та причин їх виникнення на підставі звітів лікувально-профілактичних закладів. За 2017 рік 3960 жителів м. Лозова отримали травми невиробничого характеру, в т. ч. 897 дитини віком до 14 років.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ