Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Стан удосконалення системи управління охороною праці на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності м. Лозова знаходиться також під постійним контролем міської влади.

Протягом 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях міста за результатами розслідувань було взято на облік 7 нещасних випадків, пов'язаних з виробництвом.

В даних нещасних випадках було травмовано 7 працівників. Серед потерпілих 2 жінки, неповнолітніх немає.

Групових нещасних випадків і нещасних випадків із смертельним наслідком протягом 2018 року на підприємствах, в установах та організаціях міста не було.

По кожному нещасному випадку підприємствами розроблені відповідні заходи щодо попередження аналогічних випадків.

Професійних захворювань у 2018 році на підприємствах, установах та організаціях міста зафіксовано не було.

Станом на 01.01.2019 року 312 посадових осіб та 4155 робітників підприємств, установ і організацій міста пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці, що становить до потрібного 93,4 % та 99,1 % відповідно.

При повідомній реєстрації колективних договорів підприємств, установ та організацій міста в обов’язковому порядку рекомендується включати до них заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам та передбачати кошти на їх попередження.

На 2018 рік в колективні договори було включено 1007 заходів на загальну суму 12728,7 тис.грн., а виконано протягом 2018 року – 961 захід на суму 15192,1 тис.грн. Сума коштів на охорону праці, витрачена в розрахунку на 1 працюючого, склала 1407,7 грн.

28 квітня в місті відзначався День охорони праці в Україні під девізом "Захищене і здорове покоління". Рішенням виконавчого комітету Лозівської міської ради від 27 березня 2018 року був затверджений План заходів в м. Лозова на 2018 рік до Дня охорони праці в Україні, згідно з яким підприємствами, установами і організаціями міста була проведена відповідна робота.

Всього за 2018 рік було проведено 25 семінарів з питань охорони праці та надання пільг і компенсацій за шкідливі умови праці з представниками підприємств, установ і організацій м. Лозова та 24 сеанси телефонного зв’язку “Гаряча лінія” з питань застосування законодавства про охорону праці.

Постійно проводиться облік нещасних випадків невиробничого характеру та причин їх виникнення на підставі звітів лікувально-профілактичних закладів.

В 2018 році 5309 жителів м. Лозова отримали травми невиробничого характеру, в т. ч. 1344 дітей віком до 14 років.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ