3°C

Погода у Лозовій

Мінлива хмарність

Вологість: 65%

Вітер: 17.70 km/h

Важливе повідомлення
Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради попереджує про адміністративну відповідальність за спалювання опалого листя та іншого сміття на території населеного пункту (ст. 152 КУпАП)

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Дорожня карта для людей з інвалідністю.

Допомога при народженні дитини та її цільове використання

Соціальний захист громадян, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Інформація щодо роботи виїзних медико-технічних бригад ХКЕПОП на 2016 рік

Інформація щодо надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів

Інформація щодо права на пільги окремих категорій громадян

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів

Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів

Професійна реабілітація інвалідів

Житомирське вище професійне училище-інтернат Житомирської обласної ради


Особи з інвалідністю та постраждалі учасники антитерористичної операції самостійно обиратимуть санаторії для оздоровлення

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 01.03.2017р. № 110 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015р. № 200», якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортними путівками.

Відтепер путівки для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа-управління-санаторій). Особа зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього  укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. На сьогодні відповідний наказ опрацьовується міністерством. Крім того, розробляється перелік базових послуг, який найближчим часом буде затверджено.

Телефон для довідок 5-16-37


До уваги осіб з обмеженими функціональними можливостями!

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів здійснює набір інвалідів від 16 років до пенсійного віку І-ІІІ груп, що не потребують стороннього догляду на професійну реабілітацію

Відкриття груп та зарахування на навчання в Центрі відбувається по мірі формування груп (8-10 чол.), але орієнтовний графік такий:

№ п/п Фахова курсова підготовка Термін навчання Орієнтовний початок занять 2017 року
1. 4112 Оператор комп’ютерного набору 6 місяців

Квітень 2017 р.

Вересень 2017 р.

Листопад 2017 р.

2.

4121 Конторський (офісний) службовець    (бухгалтерія)

10,5 місяців Вересень 2017 р.
3.

7436 Швачка

6 місяців Травень 2017 р.
4. 5123 Молодша медична сестра з догляду за хворими 6 місяців

Березень 2017 р.

Листопад 2017 р.

Додатково повідомляємо, що інформацію про Центр можна знайти з фото в соціальних мережах.


0102


До уваги пільгового контингенту!

З 1 березня 2017 року комунальним підприємством «Житлова управляюча компанія» буде здійснюватись надання послуги з управління багатоквартирним будинком для багатоквартирних будинків нашого міста. У зв’язку з цим послугу з утримання будинку та прибудинкової території (квартирна плата) замінено на послугу з управління багатоквартирним будинком.

Окремі пільгові категорії громадян відповідно до законів України мають право на відшкодування пільг за користування житлом (квартирна плата) та комунальними послугами до яких належать: холодна та гаряча вода, водовідведення, газопостачання, електропостачання, опалення, а також вивезення побутових відходів. Відшкодування пільг за користування послугою управління багатоквартирним будинком не передбачено чинним законодавством.

Міська влада занепокоєна ситуацією яка склалася щодо відсутності правових підстав у комунального підприємства «Житлова управляюча компанія» нараховувати пільги на послуги з управління багатоквартирним будинком, відшкодування яких не передбачено законодавством.

Тому до Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації направлено лист з пропозицією порушити через Міністерство соціальної політики України питання про внесення змін до законів України про надання пільг окремим категоріям громадян на послугу з управління багатоквартирним будинком.


Увага і турбота - ветеранам! 

Сьогодні, в умовах фінансової кризи, головним завданням держави є не тільки стабілізація економіки країни, а й надання соціальних гарантій населенню. Особлива увага приділяється вирішенню питань соціального захисту ветеранів війни та праці, дітей війни, інвалідів.

Станом на 01 жовтня 2016 року до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, занесено 20543 громадян нашого міста, в тому числі:

- ветеранів праці - 8712 осіб;

- інвалідів Великої Вітчизняної війни - 42;

- учасників бойових дій в період 1941-1945 років - 14;

- учасників війни - 780;

- членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни - 251;

- дітей війни - 3639.

Кількість ветеранів війни та їх членів сімей, дітей війни, які згідно з законодавством мають право та користуються пільгами по оплаті житлово-комунальних послуг, становить майже 2000 чоловік.

Ветерани війни, які проживають у будинках з пічним опаленням, щороку отримують компенсацію на придбання твердого палива та скрапленого газу. В    2016 році 28 ветеранів отримали кошти на загальну суму 30,0 тис.грн.

До 9 Травня 1748 ветеранів нашого міста отримали кошти на загальну суму                1,455 млн.грн. За рахунок коштів обласного бюджету 61 особа із числа інвалідів та учасників бойових дій, які брали безпосередню участь у Великій Вітчизняній війні, отримали  кошти в сумі 1500 грн. кожному.

За рахунок коштів обласного бюджету сім’ям, в яких помер учасник бойових дій або інвалід війни, виплачується матеріальна допомога на поховання в розмірі 2352,36 грн. В цьому році допомога була надана 17 сім’ям ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Для забезпечення права на безкоштовне та якісне перевезення пасажирів пільгового контингенту на міських автобусних маршрутах загального користування в нашому місті затверджено 22 рейси по місту та 4 рейси приміського сполучення на весняно-осінній період до садово-городніх ділянок в с.Бритай та с.Світловщина.

4 перевізника, які виконують пільгові рейси протягом року, отримують компенсацію за рахунок коштів міського бюджету, яка не покриває збитки перевізників. Сума видатків за пільгові перевезення на 2016 рік складає               713,2 тис.грн. Перевізники, які працюють в режимі маршрутного таксі на міських автобусних маршрутах, здійснюють перевезення пільговиків без будь-якої компенсації. Тому, за домовленістю з місцевою владою, перевізники окремо виділяють 3 місця для  безкоштовного перевезення пільговиків.

Значна увага приділяється забезпеченню інвалідів та ветеранів засобами реабілітації. Так, в цьому році 311 громадян отримали протезно-ортопедичні вироби та 152 - технічні засоби реабілітації.

51 інваліду виплачена компенсація на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобіля та транспортне обслуговування на загальну суму         14,9 тис.грн.

В 2016 році компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування вже отримали 37 інвалідів війни на загальну суму 14,0 тис.грн. та 2 інваліди загального захворювання на суму 0,5 тис.грн.

  Для забезпечення ветеранів війни та інвалідів санаторно-курортним лікуванням управлінню централізовано розподілено 46 путівок в санаторії України.

За рахунок коштів обласного бюджету придбано 240 путівок для санаторно-курортного лікування інвалідів загального захворювання, інвалідів з дитинства та ветеранів війни.

Всього протягом року оздоровлено 15 інвалідів війни, 8 учасників бойових дій, 8 учасників війни, 8 членів сімей померлих ветеранів війни, 240 інвалідів загального захворювання. Всі бажаючі ветерани війни забезпечені путівками в санаторії.

9 громадян похилого віку та інвалідів протягом року оформлені в інтернатні установи Харківської області.

В управлінні праці запроваджено прийом громадян, які звертаються за призначенням всіх видів державних соціальних допомог, компенсаційних виплат, субсидій за принципом «єдиного вікна».

Для максимальної зручності пенсіонерів, ветеранів, інвалідів прийом громадян з цих питань проводиться на першому поверсі безпосередньо на вході в управління.

Інформаційний сектор добре освітлений, оформлений інформаційними стендами, в наявності роздаткові листівки, буклети, зразки заповнення заяв та декларацій. В управлінні забезпечено попередній запис на прийом громадян за телефоном, ведеться макет-графік прийому громадян та видача талонів на прийом. Щоденний прийом громадян здійснюється з 7 до 18 год. без обідньої перерви, для працюючих організовано роботу щосуботи з 8 до 12 год.

На сьогодні, користувачами житлової субсидії стало близько 19 тисяч сімей, серед яких 6009 сімей, до складу яких входять лише пенсіонери, та 10214 сімей, в складі яких є пенсіонери.

З метою реалізації державної політики щодо соціальної захищеності різних груп населення Лозівською міською радою на 2016 рік затверджені Програми:

- соціального захисту населення м.Лозова  на суму 1542,1 тис.грн.;

- підтримки громадських організацій, спрямованих на соціальний захист інвалідів, ветеранів війни та праці на суму 255,0 тис.грн. (зокрема, на підтримку ради ветеранів – 19,0 тис.грн, міського товариства «Довіра» - 10,7 тис.грн.) 

При виконавчому комітеті міської ради діє рада з вирішення питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення, яка протягом 9 місяців 2016 року розглянула і вирішила виділити допомогу 111 громадянам на суму 36,2 грн. 

До знаменних дат за рахунок Програми була надана одноразова матеріальна допомога 42 воїнам-інтернаціоналістам та 2 сім’ям загиблих в Афганістані,             17 жінкам – учасницям бойових дій.

До дня Партизанської слави було організоване вшанування вдома 5 колишніх партизан-підпільників з врученням грошової допомоги.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на сьогоднішній день обслуговує майже 1600 громадян нашого міста.

Два відділення соціальної допомоги вдома, в якому соціальні робітники надають понад 70 видів соціальних послуг громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю, обслуговують 890 жителів.

У відділенні денного перебування проводять дозвілля 574 мешканця міста. В рамках реалізації обласного конкурсу міні проектів в територіальному центрі відкрито спортивну кімнату, яка облаштована сучасними спортивними тренажерами. В подальшому планується долучити до роботи сестру медичну з лікувальної фізкультури та фахівця з фізичної реабілітації.

Соціальними службами міста постійно проводиться значна робота щодо охоплення ветеранів війни, інвалідів, людей похилого віку різними видами соціальних послуг та надання всебічної допомоги у вирішенні нагальних проблем.

         Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветеранів України висловлюємо слова глибокої вдячності та подяки всім ветеранам війни, праці, дітям війни, інвалідам за Вашу активну життєву позицію, Вашу багаторічну працю на благо рідної України, Вашу героїчну боротьбу за свободу та незалежність нашої держави. Низький Вам уклін! Бажаємо здоров’я та благополуччя Вам та Вашим родинам.

Зі святом Вас!

Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ