20°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 65%

Вітер: 22.53 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

2 57Мешканці лозівського ОСББ “2-57” скаржаться, що їхня керівниця погано слідкувала за будинком і запланувала підвищити тарифи. Голова виправдовується, держава затримала субсидії і тому не було коштів на ремонти.

лікаріУ Лозовій діє програма, яка забезпечує молодих спеціалістів-медиків житлом. Вона також передбачає оплату за навчання лікарів. Їх у місті бракує. Через це міська влада ініціювала нововведення.

пом 1Лозівчанин потрапив під потяг та втратив обидві ноги. Зараз 24-річний хлопець знаходиться у тяжкому стані в реанімації. Його друзі збирають гроші на лікування та протези. Просять долучитися всіх небайдужих.

дрегрейсУ Лозовій у суботу, 23 вересня, пройдуть гонки на прискорення. Заїзди проводитимуть по вулиці Свободи (в районі професійного ліцею). Це вже другі змагання, ними закриють сезон, говорять організатори. Вони збираються підсилити заходи безпеки: обгородити трасу і ретельніше слідкувати за глядачами.

панютиноУ п’ятницю, 15 вересня, на братській могилі у Панютиному провели мітинг. Участь у заході взяли ветерани, панютяни, учнівська молодь. Присутні вшанували пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятника.

день містаВісім годин безперевного святкування. У Лозовій відзначили день міста. Святкові заходи розпочалися після обіду у суботу, 16 вересня, а закінчилися о 22 годині.

флешкросЛозівчани довели, що знають рідне місто. У суботу, 16 вересня, місцева радіостанція “Терра” провела флеш-крос. Під час нього треба було знайти різні куточки Лозової. Хто впорався найшвидше, отримав фітнес-браслети, смарт-годинники та екшен-камери, решта учасників – заохочувальні призи. Нагородження провели ввечері, коли святкували День міста.

инваспортУ суботу, 16 вересня, коли Лозова святкувала день народження, спілка інвалідів-візочників провела турнір пам’яті свого першого керівника Олега Лебідя. Саме у цей день створили спілку, їй вже 11 років. На змагання з’їхалися учасники з Харківської і Дніпропетровської областей. Змагання були дводенні. Їх відкрили урочисто, віце-мер Володимир Барановський привітав учасників. А далі вони розійшлися по майданчиках.

аркаУ день міста, 16 вересня, у Лозовій відкрили читальну арку. Її звели на 3 мікрорайоні. На церемонії відкриття були і ті, хто висунув ідею, і ті, хто її реалізував. На полиці читальної арки вони поклали перші книжки і підписали їх.

аптекаУ Лозовій привітали аптекарів з професійним святом. 18 вересня мерія відзначила кращих фармацевтів подяками та грамотами. А вони поділилися спогадами про перші аптеки у місті.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ