Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

PALATKA2Тут прийматимуть хворих з підозрою на коронавірус, пояснили у Лозівському термедоб’єднанні. Після попереднього огляду хворих ізолюватимуть до лікарень. Тимчасові намети встановлюють по всій Україні. Окрім медиків, у пунктах знаходитимуться рятувальники та поліція.

SAHRAISTVO2Майже 20% всіх злочинів, зареєстрованих на території Лозівської ОТГ, це шахрайства, розповідає начальник Лозівського відділу поліції Олександр Долженко.

KRASNOPAVLOVKA2Це трапилося вчора, 31 березня, пізно ввечері у Краснопавлівці. Як повідомили вогнеборці, пожежа виникла у приватному будинку по вулиці Першого травня. На приборкання вогню виїхали краснопавлівські рятувальники. Коли вони прибули на місце, вогонь уже охопив будинок і не давав потрапити до приміщення.

KUSTIM2У понеділок, 30 березня, в обід у селі Михайлівка Катеринівського старостинського округу зайнялася суха трава та лісосмуга. На гасіння пожежі виїхали лозівські рятувальники. За їхньою інформацією, вогонь охопив 800 квадратних метрів території.

OLEN2У понеділок, 30 березня, бігаючи дворами, тварина застрягла у металевій огорожі на подвір'ї 7-ї школи. Звільнили її тепловики, які працювали неподалік.

HALEPA2Протягом трьох місяців учасники читали рукописи один одного, оцінювали їх та писали рецензії. Пані Ольга розповіла, ця перемога стала для неї поштовхом до написання нових творів.

HRISANFOVA2Як не запанікувати через коронавірус? Запитували ми два тижні тому у лозівської психологині. Сьогодні ми знову йдемо за порадами до Ірини Хрисанфової, проте з іншим питанням... Як пережити карантин, коли вдома вся родина?

OPROS2Cьогодні – 1-ше квітня. День, коли весь світ відзначає День сміху, який ще називають Днем дурня. Ми вийшли на вулицю і розпитали городян.

11Зміни до міського бюджету депутати Лозівської міської ради розглянули у п’ятницю, 27-го березня, під час свого чергового пленарного засідання. У чому полягали зміни доповідала начальниця фінансового управління Тетяна Мосенцева.

12Депутати, аби захистити громаду від інфекції, одноголосно підтримали пропозицію керівника міста (зменшити видатки на ремонт доріг) та пропозиції фінансистів в частині перерозподілу коштів міського бюджету на суму у 350 тисяч гривень.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ