Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

10Майже мільйон гривень державної субвенції отримала Лозівська громада для придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для закладів освіти.

10

Лозівські загальноосвітні школи I-III ступенів з нового року стануть комунальними закладами “Лозівський ліцей”. Треба виконати норму закону, доповідали у вівторок, 24-го листопада, депутатам Лозівської міської ради освітяни.

10

Захистити Лозівську ОТГ від підрядних організацій, котрі ігнорують умови договорів, через що громада втрачає значні кошти та можливості.

10

Лозівським медикам надали згоду на розробку проєктно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту стаціонару №1, що у Катеринівці. Там планують облаштувати педіатричне відділення.

10

У Лозовій відзначили керівників підприємств за організацію ремонтно-відновлювальних робіт під час аварійної ситуації на водогоні Краснопавлівка-Лозова.

10

27 мільйонів гривень заборгували жителі Лозової підприємству “Лозоваводосервіс”за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення. В свою чергу, борг водяників перед КП “Харківводоканал” за покупну воду складає 9,5 млн.грн.

10

Актуальна інформація про поширення ковіду на території Лозівської ОТГ. Збільшується кількість обстежених людей, збільшуються і цифри зафіксованих випадків зараження та випадків летальних.

10

Комунальники почали перевіряти гірлянди, якими прикрашатимуть місто, а у виконкомі вже визначилися з місцями, де лозівчани зможуть придбати ялинку.

10

Натомість містяни, життя котрих залежить від цього препарату, майже не помітили затримки. Усі витрати на себе взяла муніципальна аптека.

10

Більше екзаменів і більше вибору. Лозівські освітяни розповіли про особливості проходження ЗНО наступного року. Як стало відомо, випускники складатимуть на один екзамен і один тест більше, ніж раніше.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ