Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

10Попри обіцянки керівництва Укрзалізниці підтримати підприємство, роботи у вагоноремонтного вистачить тільки на третій квАртал. Ситуацію, що склалася на заводі обговорили сьогодні, 10 липня, на прес-конференції з міським головою, тимчасовим керівником ПВРЗ та головою Профспілкової організації.

10День фотографа та День рибалки, які припадають на неділю, 12 липня. Для лозівчанина Івана Костюка рибалка поєднує спорт та можливості побути з природою. А лозівський фотограф Сергій Чернорай прирівнює свою роботу з хобі.

10Його розмістили на комунальному пляжі. Пограти тут відпочиваючі зможуть вже завтра, 11 липня, повідомили в міському управлінні ЖКГ. Кошти на майданчик виділили з міського бюджету.

10Дорогу від траси Р-51 у напрямку до Яковлівки латають за технологією, яку раніше не використовували на території Лозівської ОТГ. Одночасно з цим ремонтом, на підступах до інших населених пунктів працює ще кілька бригад.

10На Лозівщини за півроку одружилося 108 пар і розлучилося 28. Такі дані повідомили у Лозівському міськрайонному РАЦСІ. Також зареєстрували 213 малюків та 719 смертей, , 16 людей змінили ім'я та прізвище. У відділі розповіли і про незвичайні імена, якими батьки назвали своїх дітей.

10Про це повідомив начальник ДПРЧ-24 Євген Шевченко. За його словами, боєприпас лежав у лісосмузі за півтора кілометри від села Михайлівка. Його виявив місцевий мешканець сьогодні, 10 липня.

10Зайнялося вчора, 9 липня, після обіду. На місце виїхали лозівські рятувальники, ПОСП "Петрівське" та місцева пожежна охорона Орільки. На приборкання вогню знадобилася година.

10У Лозовій та старостинських округах минулого року висадили 800 дерев, а видалили 149. Вже цьогоріч більше півтори тисячі саджанців кущів та дерев з'явилося у Лозівській ОТГ. Наступний сюжет про озеленення округів, як обирають місця для висадки, хто визначає аварійність та чому рослинам важко виживати в нашому регіоні.

10Протрималось менше місяця. Невідомі пошкодили нове покриття на тротуарі по вулиці Вишневій у Лозовій. За інформацією головного спеціаліста відділу благоустрою управління ЖКГ Олександра Лавриненка, пошкодження не схожі на ті, що лишають підбори чи транспорт. Комунальники припускають, хтось навмисно стукав молотком чи трубою, щоб зіпсувати асфальт.

10Сьогодні, 8 липня, Всесвітній день боротьби з алергією. За даними лозівських медиків, серед містян більшає людей з підвищеною чутливістю організму. Для одних нестерпним стає цвітіння рослин чи тополиний пух, для інших – укус комахи.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ