13°C

Погода у Лозовій

Переважно хмарно

Вологість: 30%

Вітер: 28.97 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

ТЕЛЕВІЗІЙНІ НОВИНИ

KOLECTOR 3У Лозовій сталися два нових обрушення на каналізаційних мережах. 22 квітня колектор “Південний” знову просів у полі біля домаського ставка. Напередодні обрушилася каналізаційна труба в районі перехрестя вулиць Супруна і Слобожанської.

ROZENICA 7У Лозовій батьки породіллі просили медиків зробити кесарів розтин, але ті відмовилися. Лікарі пояснили, показань до операції не було, а ускладнення виникли під час пологів.

CYBOTHIK 3У суботу, 21 квітня, лозівчани прибирали місто. За підрахунками організаторів більше 6 тисяч містян вийшли на прибирання. Працювали у парках, скверах, на територіях підприємств, організацій, біля своїх будинків.

CVETYУ лозівському дендропарку “Дружба” вихованці студії “Об’єктив” будинку дитячої та юнацької творчості висадили дерева та квіти. Допомогли їм із посадкою батьки. Вони копали ямки, діти садили. Це не перша акція, яку проводять студійники.

COУ Лозівському НВК №8 провели навчання з цивільної оборони. Під час заходу розіграли ситуацію - нібито в одному з класів сталася пожежа. Усіх учнів вивели зі школи. До закладу викликали рятувальників. Вони влаштували показовий порятунок одного з учнів, а потім продемонстрували роботу своєї техніки.

ZNO 1Лозівських абітурієнтів попередили про нововведення у зовнішньому незалежному оцінюванні. Цього року до тестів з іноземної мови добавили аудіювання, оновили умови вступу до магітратури.

FRANCEЛозова стала одним із чотирьох пілотних регіонів, в якому реалізують проект “Twinning”. Він спрямований на дітей з інвалідністю. Французські експерти будуть працювати із лозівськими фахівцями, батьками, щоб вони раніше виявляли проблеми у розвитку малечі, не ігнорували їх і вдавалися до реабілітації. Тим паче у Лозовій більше року працює відділення реабілітації.

DISPETCER 2У Лозовій в будівлі житлово-управляючої компанії збираються відкрити call-центр. Вже з наступного тижня там починають монтувати обладнання.

MAYNANCIK 3У Лозовій у парку “Перемога” почав роботу новозбудований спорткомплекс. Там займаються школярі та вихованці дитячих спортшкіл. Потренуватися на спортивних майданчиках можуть й містяни.

BASKETМинулого тижня у Лозовій провели традиційний турнір з баскетболу на призи родоначальника цього виду спорту в місті Володимира Мельникова. В змаганнях взяли участь 4 команди. Дві з них - лозівські, інші з Павлограду та Харкова.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ